Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE MAXIMUS (NIGHT (Pá)+ORIGINAL(So)+MAX(Ne) - WESTERN ŠIKLŮV MLÝN 31.5. - 2.6.2019

Statistika přihlášených

Trať
GRGR65
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)26
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)19
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)11
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)3
Celkem přihlášených65

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.10.2018Aberle Jiří Gladiator Race Team, Army of TWO GR M2 5.11.2018
24.10.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 30.10.2018
30.10.2018Bábíček Radek Ubožáci GR M 31.10.2018
25.10.2018Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM GR Z2 25.10.2018
13.11.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M 15.11.2018
31.10.2018Baránek Jan GR M2 8.11.2018
27.10.2018Barvič Michal GR M 30.10.2018
29.10.2018Bečvář Rudolf Ampéři GR M 1.11.2018
30.10.2018Becvar Radek Ampéři GR M 31.10.2018
13.12.2018Bednář Petr GR M 14.12.2018
13.12.2018Bednář Ladislav ALPA GR M 14.12.2018
31.10.2018Bendová Petra GR MIX 1.11.2018
9.11.2018Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav GR M2 12.11.2018
30.10.2018Brabcová Štěpánka BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z 31.10.2018
16.11.2018čálek ondřej gladiator race team GR M2 21.11.2018
7.12.2018čelková alena Dve retardovane veveričky GR MIX nezaplaceno
13.11.2018Čermák Martin GR M2 14.11.2018
22.11.2018Demjanovič Tomáš GR M 26.11.2018
31.10.2018Dvořák Martin Varovi legie GR M 7.11.2018
24.11.2018Gabriel Jan GR M 26.11.2018
31.10.2018Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z 1.11.2018
24.10.2018Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 26.10.2018
28.10.2018Hoffmann Jaroslav ČZU Kozatar team GR M 30.10.2018
31.10.2018Hradil Kryštof Ubožáci GR M 7.11.2018
10.11.2018Hyhlík František GR M 15.11.2018
28.10.2018Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 30.10.2018
31.10.2018Jelínek Jaromír GR M2 7.11.2018
31.10.2018Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 7.11.2018
31.10.2018Jerlingova Lucka Marná snaha GR Z 31.10.2018
18.11.2018Kalmar Vojtech GR M2 19.11.2018
5.12.2018Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 11.12.2018
31.10.2018Klikoš Jiří Vlčata GR M2 3.11.2018
5.12.2018Kopecký David GR M2 5.12.2018
5.11.2018Kosová Zuzana GR Z 12.11.2018
30.10.2018Krakovič Vojtěch Ubožáci GR M 31.10.2018
25.10.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z 26.10.2018
31.10.2018Kuchta Tomáš Marná snaha GR M 31.10.2018
19.11.2018Kudrna Miloš GR M2 21.11.2018
24.10.2018Kysilka Lukáš GR M 25.10.2018
31.10.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M 1.11.2018
31.10.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z 7.11.2018
1.11.2018Lukeš Vladimír Varovi legie GR M 7.11.2018
31.10.2018Marková Jana Marná snaha GR Z 31.10.2018
31.10.2018Milotová Lucie GR Z 7.11.2018
19.11.2018Mráz Matěj GR M 20.11.2018
28.10.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 3.11.2018
30.10.2018Nemrah Zakaría GR M 31.10.2018
6.11.2018Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR MIX 12.11.2018
31.10.2018Ouředník Vít GR M 7.11.2018
2.12.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M 4.12.2018
2.12.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z 6.12.2018
2.11.2018Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk GR M2 7.11.2018
12.11.2018Sitterová Daniela Brutální princezny GR Z 12.11.2018
31.10.2018Sochor Lukáš Varovi legie GR M2 7.11.2018
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX 11.12.2018
29.10.2018Starý Ondřej Army of TWO GR M 5.11.2018
31.10.2018Stránský Martin Solitea - Už tam budeeem?! GR MIX 1.11.2018
31.10.2018štrunc michal GR M2 1.11.2018
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M 8.12.2018
30.10.2018Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 7.11.2018
14.12.2018Švejda Jan Irresistables GR M 15.12.2018
29.10.2018Valouch Petr GR M2 30.10.2018
30.11.2018Volšická Barbora GR Z 3.12.2018
13.11.2018Zábská Eliška GR MIX 13.11.2018
19.11.2018Ždímal Michal Ždimiators GR M 21.11.2018

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz. Pro informace k platbám startovného se obracejte na pořadatele daného závodu.