Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE MAXIMUS (NIGHT (Pá)+ORIGINAL(So)+MAX(Ne) - 29.11.-1.12. 2019

Statistika přihlášených

Trať
GRGR168
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)70
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)36
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)23
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)18
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)17
JZJuniorky (2002 - 2005)2
JMJunioři (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených168

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.6.2019Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
30.11.2018Andělová Monika OLYMPIA Spartan training GR Z2 uhrazeno
19.6.2019Antlová Anna #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
27.12.2018Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
15.10.2019Bartels Andy No_Burpees GR M uhrazeno
20.10.2019Barvič Michal STG Pardubice GR M uhrazeno
29.12.2018Beran Lukáš Spartan Gym GR M uhrazeno
1.12.2018Beran Michal GR M uhrazeno
11.11.2019Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor GR M uhrazeno
7.6.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M uhrazeno
8.10.2019Blahutová Barbora Spartan Gym GR MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gym↳ Vepřek MartinOCR Runners Šumperk
18.11.2019Blehová Michaela AK Hradec GR MIX uhrazeno
Tým: Hradečtí perníčci↳ Hubálek LukášSRTG Hradec Králové
23.9.2019Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M uhrazeno
23.11.2019Brůna Jiří GR M2 uhrazeno
17.6.2019Buben Václav GR M uhrazeno
24.5.2019čálek ondřej Gladiator Race team GR M2 uhrazeno
25.9.2019Čáp Martin GR M uhrazeno
8.10.2019Černíková Zita GR Z2 uhrazeno
12.11.2019Chaloupka František GR M uhrazeno
14.11.2019Chromý David #KluciBezTrika GR M uhrazeno
14.1.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
27.9.2019Čiháková Alexandra STG Rychnov nad Kněžnou GR MIX uhrazeno
Tým: STG Rychnov nad Kněžnou↳ Žatečka JakubSTG Rychnov nad Kněžnou
25.8.2019Cöger Jiří GR M uhrazeno
30.6.2019Dalecká Monika GR Z uhrazeno
17.10.2019Daněk Luboš Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno
19.9.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
19.9.2019Darebný Filip SKP Maják GR M uhrazeno
11.11.2019De Bolle Seth #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
18.2.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
12.9.2019Dlouhý Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
20.12.2018Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
18.9.2019Dufková Alena #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Sušenky↳ Janák Miloš#GLADIATORRACETEAM
3.11.2019Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
2.10.2019Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
18.5.2019Fenclová Kateřina GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
6.10.2019Fiedlerová Lucie GR Z uhrazeno
31.10.2019Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.1.2019Greibig Michaela OCR Munich GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
23.8.2019Hahnová Daniela GR Z uhrazeno
30.6.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
20.10.2019Hanus Ondřej GR JM uhrazeno
2.10.2019Hartmanová Radmila #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.11.2019Havelka Martin GR MIX uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Matoušková Radka
21.10.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
11.11.2019Hervertová Klára GR Z uhrazeno
9.6.2019Hiersch Marek GR M2 uhrazeno
13.11.2019Höfer Vojan Wild Snails & VoDuBa team GR M uhrazeno
6.6.2019Horká Lenka OCR Runners Šumperk GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Vykoukal Pavel OCR Runners Šumperk
29.10.2019Hubený Jan Extra Brno GR M2 uhrazeno
26.9.2019Janda Pavel Koblížci GR M uhrazeno
28.9.2019Jelínek Petr GR M2 uhrazeno
29.4.2019Jílková Lucie D.T.P. GR Z uhrazeno
30.12.2018Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
16.11.2019Kamír Alois Běžec + GR M uhrazeno
2.4.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
16.7.2019Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
8.10.2019Klimša Pavel GR M uhrazeno
16.8.2019Košinár Daniel GR M uhrazeno
30.9.2019Koutník Jiří CRTC GR MIX uhrazeno
Tým: Harry&Ally↳ Medková AlenaSRTG Praha
13.11.2019Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora GR M uhrazeno
24.11.2019Kučera Tomáš dobrota #OCRUNITED GR M2 uhrazeno
31.12.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
19.10.2019Kukučka Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
14.11.2019Kuropatnická Zuzana GR Z uhrazeno
30.11.2018Kysilka Lukáš GR M uhrazeno
31.12.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.9.2019Liberda Jiří GR MIX uhrazeno
Tým: moorcata↳ Šindelářová Zuzana
31.12.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
29.9.2019Lukošíková Lenka GR Z2 uhrazeno
9.10.2019Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
6.5.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora GR M uhrazeno
28.10.2019Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
13.11.2019MARTINEK PAVEL Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
23.11.2019Matějíček Robert Brutální princezny GR M uhrazeno
18.11.2019Mezerová Jitka GR Z uhrazeno
23.6.2019Miltner Milan STG Lhotka nad Labem GR M2 uhrazeno
24.11.2019Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
10.6.2019Mrkvičková Diana SRTG Praha GR Z uhrazeno
17.11.2019Müller Marek Shybuj.cz GR M uhrazeno
25.11.2019Müller Patrik GR M uhrazeno
26.6.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk GR MIX uhrazeno
Tým: Nufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
1.12.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
6.11.2019Novotný Petr Shybuj.cz GR M uhrazeno
31.12.2018Novotný Jakub REST.TU GR M uhrazeno
8.7.2019Oslej Dušan Už tam budeeem?! GR M2 uhrazeno
28.12.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
12.9.2019Pátek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
13.11.2019Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
18.9.2019Peichl Jaroslav GR MIX uhrazeno
Tým: STHK - Star Team Hradec Králové↳ Mrázová LucieMattoni FreeRun: Hradec Králové
2.12.2018Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko GR M uhrazeno
2.12.2018Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko GR Z uhrazeno
13.10.2019Piskořová Miroslava GR Z2 uhrazeno
15.11.2019Pláničková Lenka GR Z uhrazeno
29.4.2019Pokorný Zdeněk CZexxx GR M2 uhrazeno
17.10.2019Popiolek Martin GR M uhrazeno
12.11.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
2.2.2019Průša Milan #KluciBezTrika GR M uhrazeno
28.1.2019Przystaw Maxim GR M uhrazeno
23.6.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
22.2.2019Remeš Stanislav GR MIX uhrazeno
Tým: RS Fitness Brno↳ Dvořáková Kristina
21.12.2018Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.9.2019Ročeň Pavel Bestie OCR run team GR M uhrazeno
2.10.2019Römerová Veronika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
30.9.2019Rudolfova Jana Draci Trutnov GR Z2 uhrazeno
30.9.2019Rybička Jakub OCR Losers GR M uhrazeno
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
30.9.2019Rydlo Stanislav GR M uhrazeno
27.5.2019Salášek Stanislav SRTG HK GR M uhrazeno
6.6.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
19.11.2019Sedláček Filip XIII Training GR M uhrazeno
17.4.2019Šejna Aleš 2hasance GR M uhrazeno
16.9.2019Šíp Jaroslav SRTG Opava GR M uhrazeno
23.4.2019Skřivánek Radim GR M uhrazeno
24.11.2019Slažanský Martin GR M uhrazeno
25.9.2019Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
11.11.2019Šnajdr Patrik GR MIX uhrazeno
Tým: Úžasňákovi↳ Přibylová Alexandra
30.9.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
18.1.2019Šrámková Zdeňka GR Z2 uhrazeno
29.9.2019Srnský Josef GR M2 uhrazeno
24.11.2019Štancl Jan GR M uhrazeno
13.11.2019Štěpánková Veronika SRTG PRAHA GR Z2 uhrazeno
21.11.2019Strejcovská Dominika GR Z nezaplaceno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
9.9.2019Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM GR JZ uhrazeno
12.11.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 uhrazeno
17.11.2019Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
13.11.2019Svoboda Marek GR M uhrazeno
28.2.2019Svobodová Klára GR Z uhrazeno
14.10.2019Szimicsevics Laszlo OCR Veres GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Veres↳ Fanny RomhányiOCR Veres
11.9.2019Tillová Lucie GR Z2 uhrazeno
26.5.2019Tomášek Petr GR M uhrazeno
4.12.2018Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
4.12.2018Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH GR M2 uhrazeno
9.9.2019Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
21.11.2019Tůmová Věra GR Z2 uhrazeno
22.11.2019Tužil Jiří GR M uhrazeno
20.11.2019Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
11.9.2019Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
18.9.2019Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.8.2019Valouch Petr GR M2 uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
13.11.2019Večerníková Barbora Wild snails GR JZ uhrazeno
20.6.2019Vencl Petr Výzva 21 dní GR M uhrazeno
19.8.2019Volšická Barbora #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
1.12.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
10.6.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
24.11.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.