Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE MAXIMUS (NIGHT (Pá)+ORIGINAL(So)+MAX(Ne) - 29.11.-1.12. 2019

Statistika přihlášených

Trať
GRGR64
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)29
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)10
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)8
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)4
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených64

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.11.2018Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
27.12.2018Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
1.12.2018Beran Michal GR M uhrazeno
29.12.2018Beran Lukáš Spartan gym GR M uhrazeno
7.6.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M uhrazeno
31.12.2018Brčák Pavel D.T.P. GR M uhrazeno
17.6.2019Buben Václav GR M nezaplaceno
24.5.2019čálek ondřej gladiator race team GR M2 uhrazeno
14.1.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
29.11.2018Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
18.2.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.12.2018Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
20.12.2018Doležalová Irena RunFórFun GR Z2 uhrazeno
18.5.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
29.1.2019Greibig Michaela OCR Munich GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
9.6.2019Hiersch Marek GR M2 uhrazeno
10.6.2019Höfer Vojan Wild Snails GR M nezaplaceno
6.6.2019Horká Lenka OCR Runners Šumperk GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperkneobsazeno
31.12.2018Hurajová Veronika PČR GR Z uhrazeno
28.12.2018Jansen Martin #KluciBezTrika GR M uhrazeno
25.3.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
29.4.2019Jílková Lucie D.T.P. GR Z uhrazeno
30.12.2018Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
2.4.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.12.2018Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.11.2018Kysilka Lukáš GR M uhrazeno
31.12.2018Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.12.2018Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
6.5.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
10.6.2019Mrkvičková Diana Chrpa Sport GR Z uhrazeno
8.4.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
1.12.2018NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.12.2018Novotný Jakub REST.TU GR M uhrazeno
28.12.2018Ouředník Vít GR M uhrazeno
2.12.2018Pekař Patrik Kamarádi GR M uhrazeno
2.12.2018Pekařová Lucie Kamarádi GR Z uhrazeno
29.4.2019Pokorný Zdeněk BEAST - OCR team GR M2 uhrazeno
14.6.2019Prudká Šárka Pruďásci GR MIX nezaplaceno
Tým: Pruďásci neobsazeno
2.2.2019Průša Milan GR M uhrazeno
28.1.2019Przystaw Maxim GR M uhrazeno
22.2.2019Remeš Stanislav GR MIX uhrazeno
Tým: RS Fitness Brno↳ Dvořáková Kristina
21.12.2018Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
27.5.2019Salášek Stanislav SRTG HK GR M uhrazeno
6.6.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 nezaplaceno
17.4.2019Šejna Aleš 2hasance GR M uhrazeno
23.4.2019Skřivánek Radim GR M uhrazeno
7.12.2018Šrámek Dobroslav Lanáčovci GR MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
18.1.2019Šrámková Zdeňka GR Z2 uhrazeno
31.12.2018Štětinová Soňa PČR GR Z uhrazeno
7.12.2018Šumelda ivan Ždimiators GR M uhrazeno
28.2.2019Svobodová Klára GR Z uhrazeno
26.5.2019Tomášek Petr GR M uhrazeno
4.12.2018Tremmel Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
4.12.2018Tremmel Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
30.12.2018Vaníček Petr GR M uhrazeno
22.1.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
1.12.2018Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
10.6.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.