Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina Olfincar HRADECKÝ PŮL/MARATON

Statistika přihlášených

Trať
21kmpůlmaraton812
42kmmaraton169
KIDSKIDS55
5kmLidový běh48
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let168
M30-39Muži 30 - 39 let158
DDvojice102
Z30-39Ženy 30 - 39 let73
M18-29Muži 18 - 29 let72
Z18-29Ženy 18 - 29 let65
M50-59Muži 50 - 59 let58
M40-49Muži 40 - 49 let55
Z40-49Ženy 40 - 49 let54
M30-39Muži 30 - 39 let48
Z18-99Ženy 18 a více let26
Z50-59Ženy 50 - 59 let20
M50-59Muži 50 - 59 let17
M18-99Muži 18 a více let - IZS16
M60-99Muži 60 a více let16
Z30-39Ženy 30 - 39 let15
M18-29Muži 18 - 29 let12
M18-99Muži 18 a více let9
CH00-05Chlapci 0 - 5 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
D00-05Dívky 0 - 5 let8
Z18-99Ženy 18 a více let - IZS7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
CH06-07Chlapci 6 - 7 let6
M60-99Muži 60 a více let6
D06-07Dívky 6 - 7 let6
D12-13Dívky 12 - 13 let5
D08-09Dívky 8 - 9 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let5
Z50-59Ženy 50 - 59 let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let3
D10-11Dívky 10 - 11 let3
Z60-99Ženy 60 a více let3
Z60-99Ženy 60 a více let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
D14-15Dívky 14 - 15 let2
CH10-11Chlapci 10 - 11 let2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let2
Celkem přihlášených1084

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.9.2021Abrahamova Vladka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2021Adámek Jan RUN magazine Team/Asics/Thule půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.4.2021Adamíra Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.8.2021Adamíra Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
15.9.2021Adamírová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.6.2021Andr Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Andr Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
30.9.2021Andr Daniel KIDS CH08-09 uhrazeno
29.6.2021Antoš Radek Grady Run maraton M40-49 uhrazeno
22.7.2021Anzari Mikoláš půlmaraton M18-29 uhrazeno
31.8.2021Auersvald Roman půlmaraton M18-29 uhrazeno
10.8.2021Bábiková Věra Lidový běh Z18-99 uhrazeno
15.8.2021Bachurková Jitka running zone půlmaraton Z50-59 uhrazeno
7.5.2021Badík Marek maraton M40-49 uhrazeno
25.7.2021Bajer Miroslav K+M půlmaraton D uhrazeno
Tým: K+M↳ Halířová KristýnaKMB
4.1.2021Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Baláš Martin Matonky půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.5.2021Balcarová Zdeňka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Balihar Jiří Balini půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2021Baran Lubomír půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.1.2021Bareš Vladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.9.2021Bárta Vojtěch SSK vítkovice půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Bárta Michal OCR Hunters půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Barták Zdeněk Bowling Squash Sadská maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Bartonj Pavel Lidový běh M18-99 uhrazeno
31.3.2021Bartoš Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2021Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Bartoš Dalibor LIAZ JABLONEC půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Bartošek Martin Morosystems půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Bašarin Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.8.2021Basel Miroslav Nelahozeves půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.8.2021Baťová Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2021Bednář Richard půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.8.2021Bednařík Jan maraton M30-39 uhrazeno
19.9.2021Bekker Ecaterina Šneci v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Bělehrádek Pavel TJ Čolek maraton M60-99 uhrazeno
12.7.2021Bělohlávek Jiří virtutibus maraton M30-39 uhrazeno
19.9.2021Bém Jiří Cikautxo CZ s.r.o. půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.7.2021Beneš Daniel Bad Boys půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.8.2021Beneš Petr AK ATLETIKA HOSTAVICE maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Beneš Daniel Černí koně půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2021Benko Jan ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Beňo Tomáš IMendurance maraton M30-39 uhrazeno
22.6.2021Beran Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.9.2021Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jezevec team Mikulovice↳ Beranová JanaJezevec team Mikulovice
29.9.2021Beran Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
30.9.2021Beránková Eva Hradec Králové půlmaraton D nezaplaceno
Tým: kočky+↳ Píšová Věrakočky+
29.9.2021Beranová Monika půlmaraton Z50-59 uhrazeno
23.9.2021Bergl Petr 2haSance půlmaraton D uhrazeno
Tým: 2haSance↳ Sobotková Šárka2hasance
14.4.2021Berná Eva BŽB, Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2021Berný Vladimír Wolfrunners půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.7.2021Bezstarosti Milan půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.8.2021Bien František půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Binarová Monika půlmaraton D uhrazeno
Tým: Rychlá rota↳ Benešová Věra
24.8.2021Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2021Bjalek František Rozběháme Ústí nad Labem půlmaraton M18-99 uhrazeno
30.9.2021Bláha Jiří Houmr Coowa team Lidový běh M18-99 uhrazeno
30.9.2021Bláhová Tereza TJ Sokol HK Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
26.6.2021Blatník Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.12.2020Blažek Miloslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.7.2021Blažková Karolína půlmaraton Z18-29 uhrazeno
12.8.2021Blažková Leona půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.8.2021Bochníček Jaroslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2021Bočkaj Karel SRTG Ceska Trebova půlmaraton M40-49 uhrazeno
1.9.2021Bodnar Jan Pohyb hrou maraton M30-39 uhrazeno
24.9.2021Bojanovský Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2021Bokůvka Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Bolek Rosťa půlmaraton M50-59 uhrazeno
3.8.2021Bolková Karolina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.1.2021Boříková Monika maraton Z40-49 uhrazeno
28.1.2021Boříková Barbora PK Most Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
28.9.2021Borovička Radko maraton M40-49 uhrazeno
13.11.2020Borský Tomáš NoToTo půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.12.2020Bouhi Stéphanie maraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Bradáčová Martina Maratón klub Kladno půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.7.2021Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic maraton M50-59 uhrazeno
26.11.2020Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z60-99 uhrazeno
20.9.2021Břetenář Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.8.2021Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40-49 uhrazeno
5.8.2021Bronček Branislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Brouček Vojtěch půlmaraton D uhrazeno
Tým: VoBrRoDu↳ Ducháčová Romana
16.9.2021Brož Filip Puma maraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Brožová Zlata Puma maraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Brzicová Lucie Lidový běh Z18-99 uhrazeno
22.7.2021Bujok Tomasz Hylváty půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2021Bulín Miroslav CK Hydrant maraton M40-49 uhrazeno
7.9.2021Bulis Petr CkB Praha půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Bureš Ivo půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.8.2021Bureš Michal Hobík Hlinsko půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové půlmaraton Z40-49 uhrazeno
15.8.2021Burgerová Markéta půlmaraton D uhrazeno
Tým: Rychlá a rychlejší↳ Micková Petra
21.9.2021Burian Michal Salming Running Česko půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2021Burianová Denisa BK Louny půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.9.2021Buřval Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.9.2021Buryan Michal - půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.8.2021Částek Michal půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2021Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
30.8.2021Čech Roman HoRUNi maraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Čech Vladimír KIDS CH00-05 uhrazeno
10.3.2021Čechová Markéta půlmaraton D uhrazeno
Tým: TygrNaSekačce↳ Haman Martin
7.7.2021Čechová Iva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.9.2021Čechová Věra KIDS D06-07 uhrazeno
6.3.2021Cejpek Stanislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Čepelka Petr Run4Fun půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Čepelka Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.8.2021Čepková Hana Český běžecký klub maraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2021Čermák Zdeněk Lhotka u Mělníka půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Čermák Petr Hotel Studánka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Šinkanzen↳ Dvorak Michal
28.9.2021Čermáková Miroslava půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.1.2021Černá Tereza půlmaraton D uhrazeno
Tým: BLACK BLONDES↳ Šanderová Markéta
30.12.2020Černohorská Lucie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Černovský Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.8.2021Černý Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.9.2021Černý Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
16.8.2021Česal Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Česenek Ivo Lakovna Runners půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.5.2021cetel Miroslav maratonsky klub půlmaraton M60-99 uhrazeno
28.9.2021Chadimová Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
10.8.2021Chárová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.8.2021Chládková Karolína půlmaraton Z18-99 uhrazeno
14.9.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady Lidový běh JM13-17 uhrazeno
12.3.2021Chlumecká Klára půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.8.2021Chlumský Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Chmelík Jiří VP Pardubice půlmaraton M18-99 uhrazeno
24.6.2021Chudoba Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Chudomelová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
14.9.2021Chumlenová Barbora ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30-39 uhrazeno
2.9.2021Cibulková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.9.2021Císař Otto půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2021Číž Josef půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.9.2021Ćmiel Stanislav M - SILNICE a.s. maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Čonka Martin Nehery půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Coufal Tomáš HSK Cycling Team půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.7.2021Čuhel Jiří půlmaraton M60-99 uhrazeno
20.9.2021Cylková Anna-Marie půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
27.8.2021Daněk Rostislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Daněk Jiří Rychlá Rota b.s. půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Pomalé Duo j.l.neobsazeno
24.8.2021Danielka Filip Vegan runner maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Danielová Ivana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Darbujan Matous KIDS CH14-15 uhrazeno
27.9.2021Dařbuján Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Darbujanova Dorotka sportbase KIDS D12-13 uhrazeno
27.9.2021Dařbujánová Valentina KIDS D12-13 uhrazeno
2.7.2021David Petr Aranha-team Nový Bor maraton M18-29 uhrazeno
21.9.2021Debelková Martina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
5.8.2021Dědková Žaneta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.6.2021Deml Jiří maraton M40-49 uhrazeno
23.9.2021Dius Václav Ústí nad Labem půlmaraton M60-99 uhrazeno
20.6.2021Dogaru Vasil Česká Lípa půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.10.2020Doležalová Zora SportRaces půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Doležalová Ema STG Hradec Králové KIDS D00-05 uhrazeno
27.8.2021Doležel Jiří maraton M40-49 uhrazeno
11.5.2021Došel Jan Jezevec team Mikulovice půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.5.2021Douděra Radek maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Drobný Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Dufek Štěpán Běháme pro radost Lidový běh JM13-17 uhrazeno
29.9.2021Dufek Jiří Lidový běh M18-99 uhrazeno
29.9.2021Dufková Šárka VŠICHNI ZA MNOU ! půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Dufková Anežka Běháme pro radost Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
24.9.2021Dunda Pavel AC1866 půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2021Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Dusbaba Jan TJ Jiskra Velký Dřevíč půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.6.2021Dušek Jiří danrk půlmaraton M50-59 uhrazeno
6.8.2021Dušil Jaroslav Brno maraton M50-59 uhrazeno
14.1.2021Duzbaba Václav IDIADA CZ půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.8.2021Dvořáček Vlastimil maraton M60-99 uhrazeno
24.2.2021Dvořák Radek Raďous půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.9.2021Dvořák Mira Sokol Bystré maraton M40-49 uhrazeno
13.9.2021Dvořák Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2021Dvořák Marek TJ VTŽ Chomutov půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021dvořák libor půlmaraton M40-49 nezaplaceno
29.9.2021Dvořák Tomáš Atlet Šestajovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Dvořáková Jindřiška půlmaraton Z18-99 uhrazeno
24.9.2021DVOŘÁKOVÁ ZUZANA půlmaraton Z30-39 nezaplaceno
27.9.2021Dvořáková Kamila půlmaraton Z50-59 uhrazeno
8.9.2021Dvorský Ladislav MK Seitl Ostrava půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.9.2021Edlman Tomáš ask slavia praha maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Edlman Martin ask slavia praha maraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Ehrlich Michael půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.9.2021Elefantová Šárka maraton Z30-39 uhrazeno
17.9.2021Eliášová Míša půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Erben Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Ernestová Sofie SK Dolar Hajnice KIDS D14-15 uhrazeno
28.9.2021Ernestová Viktoria SK Dolar Hajnice Lidový běh Z18-99 uhrazeno
21.6.2021Ettlerová Marie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
9.9.2021Fábera Luboš SportRaces půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.8.2021Fajstavr Marek půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2021Falta Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2021Fečo Jozef SokolDolany půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Fedáková Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Felcman Jan Fe-No-men maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Fešar Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Feuermannova Klara Lidový běh Z18-99 uhrazeno
8.9.2021Fiedlerova Anna VPH maraton Z30-39 uhrazeno
11.9.2021Filipiová Eva AK Olymp Brno půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.9.2021Fintora Jakub půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_4↳ Kuthanová Barbora
28.5.2021Flegel Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
11.5.2021Flégl Zdeněk Slatinaci maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Florián David půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2021Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M40-49 uhrazeno
17.5.2021Fojtů Dája půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Formanová Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2021Friede Jan Wikov půlmaraton D uhrazeno
Tým: Wikov MGI↳ Šupich MartinWikov
30.8.2021Frodl Martin POLL půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.8.2021Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.9.2021Fujtík Ondřej Fujtíci půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Fujtík Eliáš Fujtíci KIDS CH00-05 uhrazeno
16.9.2021Fulínová Jana Český běžecký klub půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.8.2021Fusková Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Gajova Adriana Lidový běh Z18-99 uhrazeno
15.4.2021Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub a trenovanibehu.cz maraton M40-49 uhrazeno
2.9.2021Giesel Libor HoRUNi maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Gogola Ján Imeľ půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2021Goncharov Alexandr půlmaraton D uhrazeno
Tým: Run_For_IT_7↳ Čermák Petr
6.4.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Grolmus Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.9.2021Grulich Tomáš Prostějov maraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021Grygar David půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.7.2021Gurský Drahoslav Šabata runners půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Hadinec Jan slapaky.cz půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.8.2021Hájek Štěpán půlmaraton M18-29 uhrazeno
6.1.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.7.2021Hájek Michael EMMA maraton M30-39 uhrazeno
16.8.2021Hájek Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Hak Tomáš maraton M40-49 uhrazeno
23.9.2021Hála Miroslav půlmaraton D uhrazeno
Tým: Duhoví kytkožrouti↳ Pikna Peter
21.9.2021Hamplová Šárka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.3.2021Hanák Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.9.2021Hanousek Jiří Road racing Podorlicko půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Hansal Lukáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
7.7.2021Hanuš Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.8.2021Hanuš Tomáš Trutnov půlmaraton M30-39 uhrazeno
7.7.2021Hanušová Markéta půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2021Hanušová Michaela Hanušáci půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.9.2021Hartmann Ondřej půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.9.2021Hartmannová Radka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Hartmanová Eva Gomango Hradec Králové půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.9.2021Hartmanová Marcela GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
21.9.2021Harvánková Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.8.2021Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové půlmaraton M60-99 uhrazeno
10.9.2021Havelkova Vaclava STG Kutna hora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Havlas Petr Summa maraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021HAVLASOVA Petra Cykloklub Krucemburk půlmaraton Z50-59 uhrazeno
10.9.2021Havlíčková Irena půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_1↳ Müller Jan
26.9.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 uhrazeno
26.9.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
26.9.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM KIDS D00-05 uhrazeno
29.9.2021Havlín Jan půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.5.2021Heidrich Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.2.2021Hejduková Olga půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Hejna Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
8.9.2021Henychova Petra maraton Z30-39 uhrazeno
24.7.2021Hill Anna maraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Hirschová Zuzana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
31.12.2020Hladík Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Hladík Richard půlmaraton M40-49 nezaplaceno
24.8.2021Hlavinka Pavel VB Loučany půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Hlinovský Václav půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2021Hloušek Martin půlmaraton M40-49 nezaplaceno
15.9.2021Hoffmanová Gabriela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Ženy v běhu↳ Voglová Renata
21.9.2021Holanová Pavla půlmaraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2021Holíček Jiří půlmaraton M40-49 nezaplaceno
19.9.2021Holik Petr Báďa a její tygři půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Holík Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Holoubková Petra Lada půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.7.2021Holub Michal Praha 6 maraton M50-59 uhrazeno
7.9.2021Holubová Aneta FIDOBAR Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
30.3.2021Horáček Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.7.2021Horák Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.8.2021Horák Jan maraton M18-29 uhrazeno
5.9.2021Horák Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2021Horák Václav Libčany maraton M60-99 uhrazeno
27.9.2021Horak Tomas 2BWINNER půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.8.2021Horáková Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
10.9.2021Horáková Jindra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50-59 uhrazeno
28.9.2021Horká Antonie KIDS D00-05 uhrazeno
28.9.2021Horký Jiří KIDS CH00-05 uhrazeno
24.9.2021Hospodková Monika Horal-ky Lidový běh Z18-99 uhrazeno
21.5.2021Hotchin Paul Simon půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Hozák Michal AC Moravská Slavia Brno půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Hrábek Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Hradecký Jaromír maraton M30-39 uhrazeno
8.8.2021Hrdina David půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.9.2021Hrdina Tomáš The Heroes půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Hrdina Tomáš The Heroes Lidový běh JM13-17 uhrazeno
31.12.2020Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.9.2021Hrubý Dominik půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2021Hrudka Karel půlmaraton D uhrazeno
Tým: H+H↳ Hrudková Adéla
30.9.2021Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M18-99 uhrazeno
17.5.2021Hübl Radek RunSport Salomon Team půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Hůlková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Humlová Eva Poshlushkey půlmaraton D uhrazeno
Tým: Poshlushkey↳ James StuPoshlushkey
20.9.2021Hurych Jan Ústí nad Orlicí půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2020Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2021Hušek Martin HRS půlmaraton M40-49 nezaplaceno
29.9.2021Hušek Pavel maraton M40-49 uhrazeno
28.12.2020Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Hynkova Renata Rozběháme Náchod půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Ilek Václav Rychlé Šípy půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2021Ivacha Pavel maraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Ivan Pavol maraton M50-59 uhrazeno
17.9.2021Jadrníček Tomáš AC Mladá Boleslav půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.9.2021Jágr Ondřej AKBK Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.5.2021Jahelková Karolína Neela KJ&JK půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.12.2020Jaimes Camargo Luis Fernando půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Jakeš Josef SKOB Týniště n. Orlicí půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.8.2021Jakubec Zbynek Slapka v kreciSlapka v kreci půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2021Jambor Roman půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Jamborová Aneta KIDS D12-13 uhrazeno
28.9.2021Jamborová Adéla KIDS D10-11 uhrazeno
16.9.2021Janata Milan Run4fun/Salming maraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Janda Bronislav půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.9.2021Jandera Jakub půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Janderová Veronika Běžecký klub České spořitelny půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.8.2021Jandus Tomáš maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Jandus Daniel půlmaraton M18-29 uhrazeno
10.9.2021Janek Ondřej maraton M40-49 uhrazeno
4.5.2021Janků Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.8.2021Janků Marian půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Janošíková Lenka maraton Z30-39 uhrazeno
23.8.2021Janoušek Milan Sokol Kolín půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.8.2021Janů Libor Šumperk maraton M40-49 uhrazeno
5.9.2021Jebousek Jakub Rytíři Godrica Nebelvíra půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.7.2021Jech Leo Prostě Běž půlmaraton M30-39 uhrazeno
4.8.2021Jecha Martin TJ Sokol Jaroměř-Josefov půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.6.2021Jelenová Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
14.3.2021Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Jelínek Jar maraton M40-49 nezaplaceno
16.9.2021Jelínková Jana Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.9.2021Jendrišák Milan maraton M30-39 uhrazeno
7.9.2021Jeník Jan Plíživá smrt maraton M40-49 uhrazeno
10.8.2021Jeřábek Patrik maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Jeřábková Martina FUBO team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Jezbera Roman Sám za sebe půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2021Jindra Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: Borci z Vamberka↳ Teplý JaromírSRTG Rychnov nad Kněžnou
29.9.2021Jindra Jiří Dolní Kunvald půlmaraton M50-59 uhrazeno
7.9.2021Jiruška Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Jirušová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
15.9.2021Jíšová Barbora Eleven run team maraton Z18-29 uhrazeno
24.1.2021johan oldřich ELEVEN run team půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Johan Marek Městská policie Trutnov půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Johan Marek Olfin Car Ski Team KIDS CH12-13 uhrazeno
28.9.2021Johanová Anika Olfin Car Ski Team KIDS D08-09 uhrazeno
30.9.2021Jorníček Petr JoPe maraton M50-59 uhrazeno
15.9.2021Jukl Petr Pohodička maraton M30-39 uhrazeno
13.9.2021Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Jureček Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Jůzová Tereza Morosystems půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2021Kabrhel Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2021Kacálková Petra půlmaraton Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Kadlec Ota maraton M30-39 uhrazeno
14.8.2021KADYROV Zhanbulat Almatybroteam maraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Kaidl Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.8.2021Kainarová Andrea maraton Z50-59 uhrazeno
14.9.2021Kaláb David AC Track & Field Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Kaliberka Jan Praha 5 půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.9.2021Kalouskova Eva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
29.9.2021Kamarytová Michaela Pernikoff/on Czech running team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Kamarytová Karin AC Pardubice KIDS D12-13 uhrazeno
9.5.2021Kamenický Jakub KJ&JK půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Kaňkovská Eva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
9.9.2021Kaplan Filip SK Dřenice půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.8.2021Karásková Kristýna půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Karásková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Karbanová Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
17.8.2021Karger Luděk Moravian Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.8.2021Kasa Petr Pilulka Athletic Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Kauler Martin TJ Sokol Mšeno maraton M40-49 uhrazeno
4.9.2021Kavánek Jiří FIDOBAR půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.9.2021Kavánková Daniela FIDOBAR Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
5.9.2021Kavánková Sára FIDOBAR Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
28.9.2021Kavec Luboš půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.9.2021Kazimírová Petra Lidový běh Z18-99 uhrazeno
30.9.2021Kelnar Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Keprta Miroslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
22.9.2021Keprtová Erika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Khýn Lukáš maraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
21.9.2021Klaus Jan maraton M18-29 uhrazeno
16.7.2021Kleman Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
29.9.2021Klíma Martin ELMTRADE Racing team maraton M30-39 uhrazeno
16.10.2020Klimešová Zuzka GoMango půlmaraton Z50-59 uhrazeno
20.9.2021Klímová Michaela Libáň půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Kloboučník František AC Hoděšovice půlmaraton M18-29 uhrazeno
4.1.2021Klučková Jana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Kluh Michal Sokolka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sokolka↳ Martínek AntonínSokolka
30.8.2021Klusák Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.1.2021Kmetova Alena půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Kmeťová Ema KIDS D06-07 nezaplaceno
24.9.2021Kmoch Stepan půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Kněžourová Nikola půlmaraton D uhrazeno
Tým: (Ne)budem v pohodě↳ Stejskalová Adéla
27.8.2021Knop Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
17.9.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2021Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z50-59 uhrazeno
13.8.2021Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50-59 uhrazeno
24.9.2021Kocábová Jana Glycon Biochem půlmaraton Z60-99 uhrazeno
31.8.2021Kočí Roman KVS Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.1.2021Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50-59 uhrazeno
10.9.2021Kocová Šárka půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_2neobsazeno
24.9.2021Kočvarová Dagmara půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Kohout Milan eD system Silvini team maraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021kohut jan FÉNIX SPORT / jankohut.com půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Kokeš Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.12.2020Kondo Keiichi půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.4.2021Koníček Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.4.2021Koníčková Petra půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2021Kónyová Michala půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.10.2020Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Korcián Petr Fitness Freedom race team půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.2.2021Korenčik Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.8.2021Korenčiková Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.8.2021Korenčiková Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Kořínek Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.12.2020Kořínková Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Kořínková Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2021Košín Roman Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Kosová Michaela OK99 HK půlmaraton Z50-59 uhrazeno
27.9.2021Košťál Petr SRTG Trutnov půlmaraton D uhrazeno
Tým: STG Trutnov↳ Košťál PetrSRTG Trutnov
30.9.2021Košťál Aleš půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2021Kostecký Jan maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Kotlán Martin maraton M40-49 uhrazeno
5.8.2021Kotulkova Eliska 2hasance maraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Koukol Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2021Kovář Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2021Kovařík Lukáš půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_3↳ Pavolková AndreaRunForIT_3
16.9.2021Kozak Mateusz půlmaraton M18-29 uhrazeno
19.9.2021Krabec Jan Jičín - Sedličky půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2021Krabec Jakub Poko Running Team půlmaraton D uhrazeno
Tým: KreKra↳ KREJCAROVÁ MarieMV Running Team
29.9.2021Krákora Jan Muži z ocele půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Králík Michal HK půlmaraton M50-59 uhrazeno
27.9.2021Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.8.2021Kratochvíl Kryštof půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2021Kratochvil David RETIA půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.9.2021Kratochvílová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.9.2021Kratochvílová Kriegelová Kateřina ASK Elna Počerady půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Kraus Filip Horal-ky Lidový běh M18-99 uhrazeno
30.4.2021Krausová Lucie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
6.12.2020Krejčí Matěj MK Nová Paka KIDS CH12-13 uhrazeno
14.9.2021krejčí pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Krejčí Klára půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.5.2021Krejčíková Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.8.2021Krejčiříková Deniska VZS Ostrava půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.9.2021Krempa Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.9.2021Krempa Milan AC Gomango Högner půlmaraton M50-59 uhrazeno
16.10.2020Krempová Anna AC Gomango Högner půlmaraton Z50-59 uhrazeno
26.9.2021Kriebel Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Krištofová Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Křivda Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: Křivďáci↳ Křivda Jakub
28.9.2021Křivda Ivan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
30.9.2021Kříž Jan maraton M40-49 uhrazeno
12.2.2021Krobová Peťulka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Kroužilová Iva Atletika Kolín maraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60-99 uhrazeno
16.9.2021Krupka Adam Salming/RUN4FUN půlmaraton D uhrazeno
Tým: Salming/RUN4FUN↳ Krupka MilanSalming/RUN4FUN
19.10.2020Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.8.2021Krýsl Lukáš AC Domažlice půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.8.2021Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2021Kuba Martin SK Maku půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Kubát Ondřej půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.9.2021Kubec Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Kubínová Nikola Kubíni KIDS D06-07 uhrazeno
5.9.2021Kubínová Zuzana maraton Z40-49 uhrazeno
28.9.2021Kubný Marek maraton M18-29 nezaplaceno
28.9.2021Kubový Martin půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Kučera Jakub Sportpark HIT Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Csaplárovci↳ Příhoda JiříSK SPEEDSKI CZ
19.9.2021Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
19.9.2021Kučera Martin ELEVENRUNTEAM - Štefko Running maraton M40-49 uhrazeno
31.5.2021Kučerová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Kučerová Štěpánka TJ Sokol Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Písek Team ↳ Němečková RadkaPísek
29.9.2021Kučerová Lucie SK Studenec půlmaraton Z18-29 nezaplaceno
30.9.2021Kuchyňka Pavel FUBO team půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Kučírek Tomáš OMT Pardubice půlmaraton M18-29 uhrazeno
18.8.2021KUCKO Miroslav Liberec maraton M60-99 uhrazeno
30.6.2021Kudláčková Jana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2021Kudrna Zbyněk Enduraining maraton M40-49 uhrazeno
25.2.2021Kujal Petr půlmaraton M50-59 uhrazeno
13.5.2021Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Kulhavá Eva Lidový běh Z18-99 uhrazeno
21.9.2021Kuliš Tomáš Jablonecké mattonky půlmaraton D nezaplaceno
Tým: Běhny L&T↳ BARTOŇOVÁ LENKA
26.9.2021Kulka Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav půlmaraton M40-49 nezaplaceno
8.9.2021Kuttich Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
23.8.2021Kvašinský Pavel půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Kvasnicka Tomas půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Květoň Roman půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.8.2021Kynický Lukáš Konrad Tools Team maraton M18-29 uhrazeno
20.9.2021Ladmanová Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: L+R↳ Krejcar Roman
27.9.2021Landová Mirka Mlékojedy půlmaraton Z30-39 uhrazeno
24.9.2021Langerová Ilona půlmaraton Z40-49 uhrazeno
17.1.2021Langr Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.9.2021Langr Milan Štefko Running Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Lánský Rudolf TC Dobruška půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2021Lánský Petr půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.6.2021Lapčáková Eliška půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Lášek Anna TESTR Running team půlmaraton Z30-39 uhrazeno
13.9.2021Lauryn Radek maraton M40-49 uhrazeno
23.6.2021Lecnar Jaromír Pítrs bikes maraton M30-39 uhrazeno
20.8.2021Lehký Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.8.2021Lesák František půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.8.2021Lesák Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
13.9.2021Letko Zbyněk HZS Královéhradeckého kraje - PS Jičín půlmaraton M18-99 uhrazeno
15.9.2021Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.7.2021Lhotská Jana Kovářství Souček Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Lhotsky Michal Kovářství Souček Tým Benátky půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.12.2020Líbal Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2021Linder František půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_5↳ Kudláčková Lenka
30.9.2021Lingua Stefano půlmaraton M30-39 uhrazeno
3.8.2021Linhart Vladimír KH runners půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2021Linka Dominik Temný stín smrti nad obzorem půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.8.2021Liška David maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Lopour Miroslav Fénix team půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Lorenčík Aleš Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Lozziova Yveta Prato nord Lidový běh Z18-99 nezaplaceno
21.9.2021Luňáček Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.7.2021Luštincová Martina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Luxa Michal Běžci Chomutov půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Lžičař Marek půlmaraton D uhrazeno
Tým: Spooners↳ Lžičařová Ivana
14.9.2021Macek Daniel KIDS CH00-05 uhrazeno
21.9.2021Macháček Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: 2M↳ Murariková Jana
4.11.2020Macháčková Zuzana maraton Z40-49 uhrazeno
14.3.2021Macháň Šimon maraton M30-39 uhrazeno
16.8.2021Macháně Martin KIDS CH10-11 uhrazeno
16.8.2021Macháňová Lucie půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.10.2020Machata Béla maraton M40-49 uhrazeno
7.7.2021Machovec Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2021Machút Michal půlmaraton M50-59 uhrazeno
14.9.2021Macková Eliška KIDS D00-05 uhrazeno
11.10.2020Macura Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2021Madejewský Radek maraton M18-29 uhrazeno
5.9.2021Majer Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Majoroš Michal MM LANŽOV půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.8.2021Majorová Kateřina Rozběháme Pardubice půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.8.2021Makovička Milan Skilauf team maraton M18-29 uhrazeno
2.9.2021Málek Jan Running Lions půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Malik Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2021Malina Libor VSK FTVS Praha maraton M50-59 uhrazeno
29.9.2021Malina Kurt SK Dolar Hajnice Lidový běh M18-99 uhrazeno
29.8.2021Malinko Pavel Mattoni free run Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.9.2021Malý Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: RunForIT_6↳ Faltusová Petra
14.9.2021Malý Dominik půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.9.2021Maňáková Marie půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.1.2021Marcinčín Daniel půlmaraton M18-29 uhrazeno
24.9.2021Marečková Romana půlmaraton Z30-39 uhrazeno
10.9.2021Marek Michal Bühler Motor půlmaraton D uhrazeno
Tým: Dream Team Markovineobsazeno
22.9.2021Marek Miloš Pelhřimov půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.9.2021Marek Dušan Sokol K.n.O. maraton M40-49 uhrazeno
7.9.2021Marek Filip TJ Sokol HK KIDS CH12-13 uhrazeno
23.9.2021Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Marek Vojtěch Utinni! půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2021Marková Vendula půlmaraton Z30-39 uhrazeno
1.9.2021Martinek Jiří půlmaraton M50-59 uhrazeno
1.8.2021Martiník Tomáš Kalda team maraton M30-39 uhrazeno
6.9.2021Mašek Radek PEKASS running team půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2021Masničáková Blanka Olomouc půlmaraton Z40-49 uhrazeno
4.8.2021Matejicek Petr 1.R.S.C. Hradec půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Matous Adam Silvni Madshus team půlmaraton D uhrazeno
Tým: eD system Silvini teamneobsazeno
27.3.2021Matoušek Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.7.2021Matoušková Linda Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
1.8.2021Matoušková Tereza Lidový běh Z18-99 uhrazeno
30.9.2021Matulík René Pardubice půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.9.2021Matuška Martin Ohnišov maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Matušková Petra půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Matyska Pavel půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Mazal Libor půlmaraton M18-99 uhrazeno
20.9.2021Meliš Jakub KIDS CH06-07 uhrazeno
19.9.2021Meluch Samuel Třista60 Lidový běh M18-99 uhrazeno
8.4.2021Mešťan Vašek vrabci v kleci půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Metelková Anežka KIDS D08-09 uhrazeno
28.9.2021Metelková Ema KIDS D06-07 uhrazeno
29.9.2021Metelková Lenka Lidový běh Z18-99 uhrazeno
29.9.2021Michalčík Ondřej půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.12.2020Mifek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.9.2021Mikulecký Tomáš půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.9.2021Milfait Eli Anna Dukla Praha KIDS D08-09 uhrazeno
21.9.2021Milič Radek TJ Zentiva maraton M30-39 uhrazeno
15.9.2021Miluničová Rita Triatlon Slaný půlmaraton Z40-49 uhrazeno
14.9.2021Minářová Klára BŽB půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Miroslava Dlabáčková půlmaraton Z60-99 nezaplaceno
25.9.2021Mizerová Michala půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Mlčochová Kateřina maraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Moník Petr UH HK půlmaraton D uhrazeno
Tým: Nehera Team 1↳ Sýkora Jiří
29.9.2021Moravcova Klara Ski klub Jablonec půlmaraton Z30-39 uhrazeno
21.9.2021Moravec Marian SCHILLER Choceň TT maraton M50-59 uhrazeno
27.9.2021Moravec Martin Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Moravec Antonín Rozběháme Pardubice maraton M50-59 uhrazeno
3.9.2021Morávek Ivan půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.11.2020Morávková Paula půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.9.2021Morávková Monika Lidový běh Z18-99 uhrazeno
3.9.2021Morávková Izabelka KIDS D00-05 uhrazeno
27.9.2021Morávková Olga půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Mořkovský Ondřej Just for Fun! půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.9.2021Moudr Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
17.9.2021Mrklovský Miroslav Sokol Kameničná maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40-49 uhrazeno
2.9.2021Musil Ondřej AK Bastr Atlets půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.10.2020Muzikář Martin Salming running team půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Nádvorníková Iveta půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.8.2021Navrátil Vlastimil půlmaraton M60-99 uhrazeno
16.9.2021Nebeský Jakub Boleslavští Běžci půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.8.2021Nechanický Marek půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2021Nedomlelová Pavlína půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.9.2021Nejedlý Petr maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Nejman Jiří půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.11.2020Nekulová Alena BETRI půlmaraton Z40-49 uhrazeno
26.9.2021Němec Michal Vepřová půlmaraton M40-49 uhrazeno
10.9.2021Nemecek Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Němeček Michal KTV FaF a LF UK HK půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.3.2021Nesvadbová Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.9.2021Nesvadbová Michaela PČR DI Trutnov půlmaraton Z18-99 uhrazeno
24.9.2021Netík Oliver KIDS CH00-05 uhrazeno
1.8.2021Nitsche Iva půlmaraton Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Nohýnková Andrea Perníkoff/on Pardubice Running Team půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.11.2020Nosek Tomáš NoToTo půlmaraton M30-39 uhrazeno
2.7.2021Nosková Aneta maraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Nováček Petr maraton M40-49 uhrazeno
12.4.2021Novák Antonín Remy team půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.8.2021Novák Josef TJ Jiskra Ústí nad Orlicí půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2021Novák Josef KIDS CH00-05 uhrazeno
27.9.2021Novák Vojtěch půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Novák Viktor www.kalirna.cz půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021novák alois RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2021Novák Josef RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2021Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2021Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60-99 uhrazeno
29.9.2021Novák Miroslav maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Novák Tomáš FC Zdelov 1963 půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.9.2021Novák Lukáš Salming půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.9.2021Novák Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Nováková Jana KIDS D00-05 uhrazeno
24.9.2021Nováková Jana now@k_runners půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.9.2021Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Nováková Hana Lidový běh Z18-99 uhrazeno
13.9.2021Novotná Veronika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2021Novotná Denisa Mokrý Banditi půlmaraton D uhrazeno
Tým: Zoufalé ženy↳ Štěpová Adéla
26.9.2021Novotná Barbora půlmaraton D uhrazeno
Tým: Novotňáci↳ Novotný Luboš
27.9.2021Novotná Jana Běžecky klub České sporitelny půlmaraton Z30-39 uhrazeno
8.8.2021Novotný Miloš půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Novotný Jaroslav Fe-No-men maraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Novotný Milan OK99 Hradec Králové půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Novotný Jiří UNO Srch půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.7.2021Nožka Jakub půlmaraton M30-39 uhrazeno
24.9.2021Nývltová Michaela Horal-ky Lidový běh Z18-99 uhrazeno
28.9.2021Obermajer Richard půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.1.2021Ochoc Thomas půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.8.2021Ohnoutka Marek Klub biatlonu Břidličná maraton M18-29 uhrazeno
29.9.2021Okrouhlická Tereza maraton Z18-29 uhrazeno
30.9.2021Olívka Tomáš CHDP sport divizion Hradec Králové půlmaraton M30-39 uhrazeno
16.9.2021Olšáková Veronika Run4Ivoš půlmaraton D uhrazeno
Tým: Olšák Racingneobsazeno
14.8.2021Ondráček Petr KVS Olomouc půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.9.2021Ondrušková Martina žádný Lidový běh Z18-99 uhrazeno
25.9.2021Opl Vojtěch Atletika Klatovy půlmaraton M18-29 uhrazeno
22.7.2021Oplatek Tomáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.10.2020Osvald René Fit Effect Kladno maraton M50-59 uhrazeno
15.9.2021Osvald Robin Courtyard by Marriott Prague City maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Pachtová Iva Mk Seitl ostrava maraton Z50-59 uhrazeno
23.9.2021Pagáčová Gabriela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Konfliktní ženy↳ Pagáčová Veronika
19.9.2021Palas Michal půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.9.2021Palička Jan půlmaraton D uhrazeno
Tým: BlaPal↳ Blažek Luboš
22.11.2020Panáčková Karla půlmaraton Z50-59 uhrazeno
14.9.2021Pannová Pavla flamencopce půlmaraton Z50-59 uhrazeno
24.4.2021Pára Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
12.9.2021Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2021Parák Matyáš Svitavy-Lačnov KIDS CH10-11 uhrazeno
12.9.2021Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton Z40-49 uhrazeno
30.9.2021Pašek Brian BKČS Lidový běh M18-99 uhrazeno
27.4.2021Paszyc Pavel maraton M18-29 uhrazeno
10.5.2021Paszyc Tomáš Řežem to United půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Patera Martin půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.4.2021Paul Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Páv Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
12.8.2021Pavelková Lucie půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.9.2021Pavlát Radek Jára Cimrman běžící půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.8.2021Pavlík David Running monkey půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.8.2021Pavlik Marta půlmaraton Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Pavlíková Dagmar půlmaraton Z60-99 uhrazeno
12.1.2021Pavlovský Roman Mibcon půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.5.2021Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.8.2021Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50-59 uhrazeno
9.9.2021Pekáč Tomáš Krásní a nezkrotni půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2021Pekárek Martin Bagrové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bagři↳ Pekárek Martin
5.9.2021Pekrt Tomáš maraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Pelán Stanislav Triatlon Slaný, Maratón klub Kladno maraton M50-59 uhrazeno
7.9.2021Pencák Marcel TJ Warta půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.12.2020Pergner Petr LDN půlmaraton M60-99 uhrazeno
27.8.2021Pešl Josef TT Loko Beroun půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.11.2020Pešout Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Peterková Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Petr Radek Fenix Sport Blansko půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Petráčková Adéla SVVAT půlmaraton D uhrazeno
Tým: Frájovi↳ Freiberg PetrHBC JIČÍN
21.4.2021Petříček Luboš Crossfit Pardubice půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2021Petřík Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
29.9.2021Petřík Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
28.9.2021Petrů Josef HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton M18-99 uhrazeno
27.9.2021Petrusek Lukáš RunCzech team půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2021Petrušková Lenka Lidový běh Z18-99 uhrazeno
19.9.2021Pilařová Jana půlmaraton Z18-99 uhrazeno
29.9.2021Píšová Kateřina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
21.9.2021Pluhařová Rut půlmaraton Z40-49 uhrazeno
8.1.2021Poděbradský Josef půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Podlešák Martin KIDS CH12-13 uhrazeno
26.9.2021Podlešák Marek Quadient půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové KIDS D14-15 uhrazeno
26.9.2021Poklopová Martina SK Dolar Hajnice půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Dolar Hajnice↳ Petr Ernestová ZuzanaSK Dolar Hajnice
31.12.2020Pokorný Petr medvedi.eu půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Pokorný Dominik Milun Running Academy půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.8.2021Polák Matej Šneci v běhu půlmaraton M18-99 uhrazeno
13.9.2021Polák Michal Bakako Nová Paka půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.12.2020Polanský Petr Most půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.7.2021Polanský Michal maraton M40-49 uhrazeno
22.9.2021Polej Jiří Hronov půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.9.2021Polívková Monika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
23.9.2021Portych Michal Hradec Králové půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Portychová Alena Lidový běh Z18-99 uhrazeno
27.9.2021Poslušný Pavel Vysoké Mýto půlmaraton M30-39 uhrazeno
11.8.2021Pospíšil Daniel půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Poštulková Martina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Potůček Jiří Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Povr Ladislav půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.8.2021Pradáč Leoš Maleč tým maraton M50-59 uhrazeno
22.9.2021Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50-59 uhrazeno
18.9.2021Předota David půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Přibylová Adéla maraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Přibylová Kristýna KIDS D08-09 uhrazeno
28.9.2021příhoda jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.12.2020Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M18-99 uhrazeno
11.9.2021Přikryl Jan maraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Probst Tomáš půlmaraton M50-59 uhrazeno
20.9.2021Procházka Josef ASK Děčín půlmaraton M50-59 uhrazeno
21.9.2021Procházka David PEKASS maraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Procházka Jan Vlk Chrudim půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.8.2021Procházková Nikola Triatlon Chrudim půlmaraton Z18-29 uhrazeno
7.9.2021Prokeš Jan půlmaraton M18-29 uhrazeno
20.9.2021Prouza Martin půlmaraton M50-59 uhrazeno
12.6.2021Průšová Radka Honem, honem! půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Rada Ondřej I thought they said rum?! půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Radová Zuzana Třista60 půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.8.2021Rajnet Rudolf SDH Dolní Dobrouč půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Ráliš Tomáš Rozběháme Pardubice maraton M40-49 uhrazeno
22.7.2021Rauvolfová Nicole Sportovní klub pražských hasičů půlmaraton Z18-99 uhrazeno
21.9.2021Reiterová Monika maraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Rejha Lukáš Morosystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Rendl Tomas půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2021Reslová Hana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
11.8.2021Richter Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS CH08-09 uhrazeno
23.1.2021Riesner Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
3.9.2021Říhová Jitka Děkanka Praha půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Říhová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Rincón Txema Erreka půlmaraton M40-49 uhrazeno
17.11.2020Rokoská Jana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.9.2021Ropek Tadeáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Rössler Martin Lidový běh M18-99 uhrazeno
12.8.2021Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z50-59 uhrazeno
12.8.2021Rušinová Mária Štefko Running Teeam půlmaraton Z30-39 uhrazeno
17.9.2021Růžičková Tereza půlmaraton Z30-39 uhrazeno
4.3.2021Rybička Pavel půlmaraton M18-99 uhrazeno
4.3.2021Rybičková Adéla Lidový běh Z18-99 uhrazeno
18.1.2021Rybín Josef půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Rychtera Petr Lakovna runners půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.7.2021Rykr Lukáš půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.6.2021Ryzák Lukáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2021Rýznar Tomáš Krásní a nezkrotní půlmaraton M18-29 uhrazeno
15.7.2021Ságner Roman půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021Sahánková Milana - půlmaraton Z40-49 uhrazeno
6.7.2021Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka půlmaraton M18-29 uhrazeno
17.8.2021Samek Lubomír Jeseník půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.9.2021Samek Jan Jeseník KIDS CH06-07 uhrazeno
8.4.2021Šanda Ladislav Anička&Ládík půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.12.2020Šandera Michal AC Rumburk půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Šandriková Viera půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Saroch Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
8.9.2021Šatavová Lenka půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.8.2021Šatrová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Schaffer Jiří maraton M18-29 uhrazeno
17.9.2021Schejbal Martin maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Schnábelová Anna Lidový běh Z18-99 uhrazeno
30.9.2021Šedík Pavel AK Kyjov půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.9.2021Šedivý Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.9.2021Seiner Hanuš AK LUM půlmaraton M40-49 uhrazeno
23.9.2021Sejkora Petr SDH Hoděčín maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Šejna Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
22.9.2021Semrád Ladislav Ćáslav půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.8.2021Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering maraton M40-49 uhrazeno
7.9.2021Šibrava Josef maraton M30-39 uhrazeno
4.8.2021Siegfried Leonard 1.FC Košice půlmaraton M30-39 uhrazeno
15.8.2021Šik David AC GOMANGO HOGNER půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.4.2021Šimeček Jiří půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše maraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Simon Martin Dopravní zdravotní služba Náchod půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.9.2021Šímová Alena půlmaraton D uhrazeno
Tým: Blue Angels↳ Šíma Karel
22.9.2021Šindelář Pavel půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM Lidový běh JM13-17 uhrazeno
29.9.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 uhrazeno
27.9.2021Šír Daniel půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Skalická Sára půlmaraton Z18-29 uhrazeno
15.9.2021Skalický Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
5.9.2021Škaloud Přemysl půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Škaloud Jan Škalouďaci maraton M30-39 uhrazeno
25.9.2021Skálová Jiřina maraton Z50-59 uhrazeno
24.9.2021Skarupová Lenka půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.9.2021Sklenář Petr půlmaraton M60-99 uhrazeno
10.8.2021Škvarka Ladislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
5.9.2021Slabá Dora KIDS D06-07 uhrazeno
5.9.2021Slabá Alice KIDS D00-05 uhrazeno
29.9.2021Sláma Lukáš maraton M30-39 uhrazeno
31.8.2021Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50-59 uhrazeno
26.9.2021Sláma Jakub HASIČI Kosičky půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Slámová Iva půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Slámová Pavla KIDS D12-13 uhrazeno
26.9.2021Slámová Pavla půlmaraton Z18-29 uhrazeno
18.9.2021Ślapák Pavrl půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2021Slavkovský Milan Dum spiro půlmaraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Slezák Teodor KIDS CH00-05 uhrazeno
16.9.2021Šmarda Milan Šmauz půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2021Šmardová Viviana Šmauz KIDS D10-11 uhrazeno
20.8.2021Smékal Jan maraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Smetanová Karolína Musher club Český ráj půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.1.2021Smolík Jan půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.6.2021Smolka Aleš Pardubice maraton M40-49 uhrazeno
9.9.2021Smutková Stefanie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.9.2021Smutný Jan Advokátní kancelář Smutná & Vinopal s.r.o. půlmaraton M30-39 uhrazeno
18.8.2021Šnir Petr půlmaraton M30-39 uhrazeno
10.4.2021Snítilý Václav půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Sobotka Vlastimil Dobroběh Vysoké Mýto půlmaraton M18-29 uhrazeno
30.7.2021Šopa Daniel půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Sopek Tomas půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Souček Jan Šumperk maraton M50-59 uhrazeno
27.9.2021Souček Jirka naBOSo půlmaraton M18-29 uhrazeno
27.9.2021Součková Andrea naBOSo půlmaraton Z30-39 uhrazeno
16.10.2020Soukupová Stanislava Šneci v běhu půlmaraton Z50-59 uhrazeno
22.7.2021Špaček Jiří Praha 6 půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton M30-39 uhrazeno
20.8.2021Springerová Barbora půlmaraton Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Šreibr Jakub STG Rychnov nad Kněžnou KIDS CH00-05 uhrazeno
30.9.2021Šreibr Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
30.9.2021Šreibr Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.11.2020Štandera Martin Český běžecký klub maraton M30-39 uhrazeno
14.6.2021Staněk Marek půlmaraton M40-49 uhrazeno
20.7.2021Staněk Oldřich Tomáš půlmaraton M18-99 uhrazeno
29.9.2021Šťastný Ivo MK Seitl Ostrava půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Štaudová Kristina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.9.2021Štefková Veronika půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.4.2021Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50-59 uhrazeno
31.7.2021Štětka Robert půlmaraton M50-59 uhrazeno
25.4.2021Štětková Anna Dobětický expres půlmaraton Z18-29 uhrazeno
25.4.2021Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50-59 uhrazeno
23.9.2021Štika Martin STIKAman půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Stojanov Vladimír půlmaraton M18-29 uhrazeno
8.9.2021Stolarcikova Julie Sandra USK Akademik Cheb půlmaraton Z40-49 uhrazeno
13.2.2021Šťovíček Petr maraton M40-49 uhrazeno
27.8.2021Stránská Kateřina Gladiátor Míša maraton Z40-49 uhrazeno
5.9.2021Stránská Zuzana půlmaraton Z40-49 uhrazeno
3.8.2021Střecha Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
9.9.2021Strejček Pavel TESTR running team půlmaraton D uhrazeno
Tým: TESTR run - bike team↳ Černušáková JanaTESTR running team
9.9.2021Strejčková Zuzana TESTR running team půlmaraton Z50-59 uhrazeno
21.9.2021Strihová Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
13.8.2021Šubrt Martin Běžím si za svým - Brno půlmaraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Suchá Michaela Lidový běh Z18-99 nezaplaceno
29.9.2021Suk Ladislav VSK Univerzita Brno maraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Šulc Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
10.4.2021Šulcová Štěpána půlmaraton Z18-29 uhrazeno
26.1.2021Šumberová Lucie půlmaraton Z40-49 uhrazeno
22.9.2021Šumníková Marie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Šup Michal rodina maraton M30-39 uhrazeno
23.8.2021Šustek Stanislav půlmaraton M30-39 uhrazeno
19.8.2021Svadlenka Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.8.2021Švecová Martina půlmaraton Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Švejda Roman Švejdíci maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Světinský Jiří Hluk půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2021Svoboda Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno
23.9.2021Svoboda Jiří M - SILNICE a.s. maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Svoboda Marek Fitnessfreedom race team půlmaraton M50-59 uhrazeno
10.9.2021Svobodová Michaela půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Svobodová Wejdová Jana S/W půlmaraton Z40-49 uhrazeno
29.9.2021Sýkorová Šárka Základní škola SNP maraton Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Syrovátka Jakub Lawi Stars - Giant půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Syrovátko Radim maraton M40-49 uhrazeno
22.6.2021Szabó Ivan Hrom do piecky! půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2021Táborsky Petr Špíny půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.6.2021Taibrová Monika Slovan Liberec půlmaraton Z50-59 uhrazeno
29.7.2021Tauchman David Kateřinský vánek půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.12.2020Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60-99 uhrazeno
31.8.2021Tihon Jakub fast and light maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Tikal Jan Tikalovi půlmaraton D uhrazeno
Tým: Tikalovi↳ Tikalová Lucie
27.12.2020Tlapáková Dominika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
4.8.2021Tobišek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
13.4.2021Tobiška Štěpán půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2021Tobišková Diana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
22.7.2021Tobolka Jiří IMEndurance Team maraton M30-39 uhrazeno
29.9.2021Tobolková Tereza půlmaraton Z18-29 uhrazeno
2.6.2021Tomanec Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
14.9.2021Tománek Roman Gallak Slavičín maraton M60-99 uhrazeno
7.9.2021Tomanová Monika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
17.8.2021Tomáš Radek půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.5.2021Tomášek Adam půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021Tomášek Jan BK Čvacht / Yellow Ribbon Run maraton M40-49 uhrazeno
8.9.2021Tomášková Veronika Lidový běh Z18-99 uhrazeno
22.8.2021Tomášová Barbora TK Choceň půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Knedlík↳ Řemínek MatějAC Choceň
26.9.2021Tomášová Denisa Lidový běh Z18-99 uhrazeno
21.6.2021Tomečková Vlasta IBK HRADEC KRÁLOVÉ půlmaraton Z18-29 uhrazeno
29.9.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40-49 uhrazeno
24.9.2021Tomka Adam půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Touc Jiří SK Dobruška KIDS CH14-15 uhrazeno
28.9.2021Toulova Klara maraton Z30-39 uhrazeno
8.4.2021Trávníčková Aneta vrabec v kleci půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Trenda Filip Vltava Fund Ski Team půlmaraton M18-29 uhrazeno
14.9.2021Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z18-99 uhrazeno
20.9.2021Třísková Katarína půlmaraton Z50-59 uhrazeno
23.9.2021Trojanová Alice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
16.10.2020Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton Z50-59 uhrazeno
2.9.2021Trubačová Michaela půlmaraton Z18-29 uhrazeno
1.9.2021Truhlářová Kateřina půlmaraton Z40-49 uhrazeno
12.9.2021Tulková Kristýna půlmaraton Z30-39 uhrazeno
25.5.2021Tureček Lukáš maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Turek Jiří půlmaraton M40-49 uhrazeno
16.9.2021Turzynski Michael 100 Marathon Club maraton M50-59 uhrazeno
29.8.2021Uhlíř Martin Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.8.2021Uhlíř Filip půlmaraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Uhlíř Jiří SPY půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2021Uhlířová Helena maraton Z30-39 uhrazeno
14.9.2021Ulma Tomáš maraton M50-59 uhrazeno
13.9.2021Urban Jan Lanškroun půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Václavík Jiří Dobříš půlmaraton M30-39 nezaplaceno
28.9.2021Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Válková Lada KIDS D00-05 uhrazeno
29.9.2021Valošek Miroslav Mk Seitl Ostrava maraton M40-49 nezaplaceno
7.9.2021van Wassem Langerová Yvona půlmaraton Z40-49 uhrazeno
8.5.2021Vancl Jindřich půlmaraton M40-49 uhrazeno
8.5.2021Vanclová Irena půlmaraton Z30-39 uhrazeno
28.9.2021Vančura Dušan FIDOBAR Lidový běh JM13-17 uhrazeno
21.6.2021Vaňkát Oldřich IBK HRADEC KRÁLOVÉ půlmaraton M18-29 uhrazeno
25.9.2021Vaňurová Simona Horal-ky Lidový běh Z18-99 uhrazeno
29.9.2021Vardan Martin Benák půlmaraton M30-39 uhrazeno
31.8.2021Vařeková Viera půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.9.2021Vašek René Krucemburk půlmaraton M40-49 uhrazeno
25.9.2021Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton Z40-49 uhrazeno
25.9.2021Vašinová Kristýna půlmaraton Z18-29 uhrazeno
16.3.2021Vašťák Radek půlmaraton M30-39 uhrazeno
9.3.2021Vašťák Daniel VK-Slovácko maraton M30-39 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M40-49 uhrazeno
18.9.2021Vavrečka Martin Livesport půlmaraton M18-99 uhrazeno
28.9.2021Vavříková Petra půlmaraton D uhrazeno
Tým: adidas Runners Prague↳ Skalka Jakub
13.8.2021Vávrová Zuzana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Včeliš Michal RUN magazine team půlmaraton M30-39 uhrazeno
1.9.2021Veber Josef LK Tatran Chodov půlmaraton M18-99 uhrazeno
23.9.2021Vedral Vlada Olveli půlmaraton M40-49 uhrazeno
12.5.2021Veigertová Gabriela Poko running team půlmaraton Z18-29 uhrazeno
30.9.2021Vejmelka Daniel On Running Clouds půlmaraton M30-39 uhrazeno
25.9.2021Vejvodová Kristýna Lidový běh Z18-99 uhrazeno
31.8.2021Verster Rigardt maraton M30-39 uhrazeno
28.9.2021Veselá Dana LeDaJa půlmaraton Z30-39 uhrazeno
29.9.2021Veselský Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
15.12.2020Veselý Jiří půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bratři Veselí ↳ Veselý Bohumír
11.9.2021Veselý Petr Royal Bay půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Veselý Karel půlmaraton M40-49 uhrazeno
6.9.2021Veverkova Kateřina půlmaraton Z30-39 uhrazeno
26.7.2021Vichterey Petr maraton M40-49 uhrazeno
15.9.2021Videcký Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Vidláková Barbora Lidový běh Z18-99 uhrazeno
29.9.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM maraton M40-49 uhrazeno
8.9.2021Vít Ondřej Rafkarna IDEA Cycling Team půlmaraton M18-29 uhrazeno
26.9.2021Vodičková Nikola půlmaraton Z30-39 uhrazeno
27.9.2021Vogel Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
14.9.2021Vogl Jan Honánek maraton M40-49 uhrazeno
26.9.2021Vohradník David půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.9.2021Vojta Radim Hradištko maraton M30-39 uhrazeno
30.9.2021Vojtěch Pavel Horní Jelení půlmaraton M40-49 uhrazeno
21.9.2021Vojtíšek Ondřej MoroSystems půlmaraton M30-39 uhrazeno
23.8.2021Vojtková Marie maraton Z60-99 uhrazeno
28.9.2021Vokálová Monika půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Voltet Zdeněk půlmaraton M50-59 uhrazeno
28.9.2021Vondráková Barbora půlmaraton Z18-29 uhrazeno
23.9.2021Vondrouš Adam CYKLO PROFI GOLDFREN KIDS CH06-07 uhrazeno
23.9.2021Vondroušová Karolína CYKLO PROFI GOLDFREN KIDS D10-11 uhrazeno
29.9.2021Vopršálek Miroslav Bohemia Rings Team půlmaraton M50-59 uhrazeno
30.8.2021Vörösová Romana půlmaraton Z18-29 uhrazeno
20.9.2021Vošlajer Jakub půlmaraton M18-29 uhrazeno
9.9.2021Vozenilek Martin půlmaraton M40-49 uhrazeno
30.9.2021Vrána Maxim půlmaraton M40-49 uhrazeno
31.8.2021Vránková Pavla půlmaraton Z18-99 uhrazeno
29.9.2021Vrátný Tomáš Mercedes-Benz Ski Team půlmaraton M40-49 uhrazeno
3.9.2021Vrbenský Jakub Olympia Spartan Training Kutná Hora půlmaraton M18-29 uhrazeno
11.7.2021Vršanský Radim půlmaraton M40-49 uhrazeno
4.1.2021Vrubel Tomáš maraton M50-59 uhrazeno
5.9.2021Vycpálková Anna Lidový běh JZ13-17 uhrazeno
21.9.2021Vydra Petr Motorest kalan půlmaraton M30-39 uhrazeno
21.9.2021Vydra Karel TJ Sokol Žebrák půlmaraton M40-49 uhrazeno
28.12.2020Vymlátil Zdeněk Nová Ves maraton M30-39 uhrazeno
28.12.2020Vymlátilová Marie Nová Ves maraton Z60-99 uhrazeno
14.8.2021Vyskot Luděk půlmaraton M50-59 uhrazeno
5.9.2021Waňková Dita Tj Tichá ulička půlmaraton Z50-59 uhrazeno
30.9.2021wejda vlastimil půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Werner Lukáš SK Babice feat. Zelená liška půlmaraton M30-39 nezaplaceno
20.9.2021Wydra Lukáš maraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Zachař Libor Lidový běh M18-99 uhrazeno
20.9.2021Zacharova Natalie půlmaraton Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Zachatová Lenka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.8.2021Zadražil Marek AK ATLETIKA HOSTAVICE maraton M30-39 uhrazeno
10.9.2021Zahálka Tomáš půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Zahorec Stanislav Fenix Ski Team Jeseník půlmaraton M50-59 nezaplaceno
14.9.2021Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka půlmaraton Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Zajíc Ondřej půlmaraton M50-59 uhrazeno
19.8.2021Žalská Barbora ITADECO půlmaraton Z30-39 uhrazeno
22.6.2021Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40-49 uhrazeno
27.9.2021Závodský Petr půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Zavřelová Barbora Zavři Němčice půlmaraton Z18-29 uhrazeno
24.9.2021Žďárek Šimon půlmaraton M30-39 uhrazeno
26.9.2021Zdeněk Aur SK Býšť půlmaraton M60-99 uhrazeno
20.9.2021Ždila Pavol SRTG PARDUBICE půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.7.2021Ždímal Pavel Rozběháme Pardubice půlmaraton M30-39 uhrazeno
20.9.2021Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM půlmaraton M18-29 uhrazeno
21.9.2021Zelenka Petr Roprachtice maraton M50-59 uhrazeno
28.7.2021Zeman Tomáš No 6pack půlmaraton M40-49 uhrazeno
22.9.2021Ziška Jan půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.9.2021Zišková Veronika půlmaraton Z30-39 uhrazeno
19.9.2021Zítková Pavla šneci v běhu Lidový běh Z18-99 uhrazeno
11.7.2021Živec Jaroslav Bad Boys půlmaraton M30-39 uhrazeno
27.5.2021Zlámal David maraton M18-29 uhrazeno
22.5.2021Zubr Hynek NORD půlmaraton M40-49 uhrazeno
29.8.2021Zvolánek Michal půlmaraton M18-29 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.