Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - PEVNOST JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
10km10km217
5km5km141
KIDSKIDS37
Kategorie
Z18-99Ženy 18 a více let73
M40-49Muži 40 - 49 let56
M30-39Muži 30 - 39 let56
M18-99Muži 18 a více let51
Z30-39Ženy 30 - 39 let27
Z40-49Ženy 40 - 49 let22
M18-29Muži 18 - 29 let20
M50-59Muži 50 - 59 let16
Z18-29Ženy 18 - 29 let12
CH08-09Chlapci 8 - 9 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 8
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 4
D10-11Dívky 10 - 11 let 4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
D08-09Dívky 8 - 9 let3
Z50-59Ženy 50 - 59 let3
M60-99Muži 60 a více let2
CH06-07Chlapci 6 - 7 let2
D12-13Dívky 12 - 13 let 2
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
D06-07Dívky 6 - 7 let1
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
D14-15Dívky 14 - 15 let 1
D00-05Dívky 0 - 5 let1
Celkem přihlášených395

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
20.1.2021Adámek Jaromír Bezbolestní 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Adámková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Alexa Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Andel Vaclav Angelsfamily OCR team 10km M30-39 nezaplaceno
15.1.2021Audy Adam RS 10km M18-29 uhrazeno
20.1.2021Babinčáková Veronika STG Hradiště 10km Z30-39 uhrazeno
19.1.2021Bajer Miroslav K+M 10km M40-49 nezaplaceno
20.1.2021Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice 10km M40-49 uhrazeno
15.1.2021Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Baltaretu Lucian 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Baroš Filip 5km M18-99 uhrazeno
17.1.2021Bartoš Láďa PANB 10km M40-49 uhrazeno
16.1.2021Barvič Michal STG Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Barvínek Daniel KB Letohrad 10km JM13-17 uhrazeno
19.1.2021Barvínek Štěpán Atletika Žamberk KIDS CH08-09 nezaplaceno
20.1.2021Bednář Richard 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Benda Pavel The losers initiative 10km M30-39 uhrazeno
15.1.2021Beneš Petr JEDNIČKY 5km M18-99 uhrazeno
18.1.2021Bensch Michal Division Schlesien 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Bergl Petr 2haSance 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Bláha Michal 5km JM13-17 nezaplaceno
19.1.2021Bočková Lucie STG Rychnov nad Kněžnou 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
13.1.2021Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2021Brabec Patrik STG Česká Lípa 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Brandová Kateřina 10km Z30-39 uhrazeno
26.12.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS D08-09 uhrazeno
16.1.2021Brejchová Barbora 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2021Brichta Jakub 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Bulatová Marie 5km Z18-99 uhrazeno
27.11.2020Buršík Michal 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Butorová Lenka Extra Brno 10km Z40-49 uhrazeno
14.1.2021Čáp Martin 10km M30-39 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Cermanová Zdeňka 5km Z18-99 uhrazeno
30.11.2020Černoch Michal Dlouhoňovice 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Červenka Milan TJ Dynamo Pardubice 10km M50-59 uhrazeno
6.1.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
16.1.2021Chromý David #KluciBezTrika 10km M18-29 nezaplaceno
7.1.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
20.1.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha 5km JZ13-17 uhrazeno
17.1.2021Čiamporová Vendula Fubo team 5km Z18-99 uhrazeno
27.11.2020Cícha Josef 10km M40-49 uhrazeno
27.11.2020Cíchová Simona 10km Z40-49 uhrazeno
16.1.2021Čislinská Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Dibelka Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
11.12.2020Dlask Tomáš Skorogladiátoři 10km M40-49 uhrazeno
15.1.2021Doleček Milan SRTG Rychnov nad Kněžnou 10km M40-49 uhrazeno
30.11.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Dostál Lubomír 10km M40-49 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS D10-11 uhrazeno
19.1.2021Dostalová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
18.1.2021Dryák Jan 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Dryáková Lucie Acema Sparta Praha 5km JZ13-17 uhrazeno
18.1.2021Dryáková Marie Acema Sparta Praha 5km JZ13-17 uhrazeno
8.12.2020Dudek Dominik KIDS CH12-13 uhrazeno
19.1.2021Dufek Michal 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Dufková Alena Predator Workout Brno 10km Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Dusil Míra 10km M40-49 uhrazeno
31.12.2020Dusilová Jana Dusil Team 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Endler Jan Fitness URAL 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Endlerova Hana Fitness URAL 5km Z18-99 uhrazeno
15.1.2021Entlová Karolína STG Prostějov 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
27.12.2020Fečo Jozef SokolDolany 10km M40-49 uhrazeno
30.12.2020Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
30.12.2020Fenešová Aneta #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2021Fialová Nikola 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2021Fišar Jan STG Prostějov 5km M18-99 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš 10km M18-29 uhrazeno
18.1.2021Frank Roman 10km M18-29 uhrazeno
18.1.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM 5km M18-99 uhrazeno
29.12.2020Gončarov Jurii 10km M30-39 uhrazeno
27.11.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Hajná Hana Pilníkovské běhny 10km Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Hajný Pavel Pilníkovské běhny 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2021Halda Jakub 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Haldová Jana 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Halířová Kristýna STG HK 10km Z40-49 nezaplaceno
20.1.2021Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 nezaplaceno
17.1.2021Hanáček Zbyněk 5km M18-99 uhrazeno
13.1.2021Hanuš Jakub 10km M30-39 uhrazeno
14.1.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora 5km Z18-99 uhrazeno
3.1.2021Havel Antonín Novovesan KIDS CH12-13 uhrazeno
15.1.2021Havlenová Petra 10km Z40-49 nezaplaceno
20.1.2021Havlíček Jakub FUBO Team 5km M18-99 uhrazeno
2.12.2020Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
14.1.2021Hiersch Marek 5km M18-99 uhrazeno
18.1.2021Hlouš Jiří ARES RACE TEAM 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Horáček Jiří Jirka@Jirka 10km M40-49 uhrazeno
29.12.2020Horáková Jindra Báječné ženy v běhu 10km Z50-59 uhrazeno
5.1.2021Horáková Jana 10km Z40-49 uhrazeno
10.12.2020Hrncirova Lucie 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Hrnková Beáta 5km Z18-99 uhrazeno
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha 10km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Hubený Jan Extra Brno 10km M40-49 uhrazeno
2.12.2020Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Hýblová Kateřina 10km Z50-59 uhrazeno
16.1.2021Janák Miloš Predator Workout Brno 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Janda Martin Magor gym Varnsdorf 10km M40-49 uhrazeno
13.12.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
13.12.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
17.1.2021Janošíková Lenka 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Janoušková Leona 5km Z18-99 uhrazeno
3.1.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
27.11.2020Jaroš Josef Sport Club Vrchlabí 5km M18-99 uhrazeno
27.11.2020Jarošová Štěpánka Sport Club Vrchlabí KIDS D00-05 uhrazeno
30.11.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
15.1.2021Jelínková Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
10.12.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
31.12.2020Ježek Miroslav AŠ Kvasiny 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2021Ježek Jan 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Ježek Jarda 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Jirasek Michal 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Jiroudek Lukáš 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
18.1.2021johan oldřich Jilemnice 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Jonáš Petr 10km M50-59 uhrazeno
17.1.2021Jonáš Marek 10km M18-29 uhrazeno
20.1.2021Junek Vladimír 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Junková Markéta 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
18.1.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl 10km Z40-49 uhrazeno
20.1.2021Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS D14-15 uhrazeno
13.1.2021Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
13.1.2021Karalová Lenka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
12.12.2020Karásková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
3.12.2020Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS CH06-07 uhrazeno
3.12.2020Karbanová Kateřina KARBAŇÁCI KIDS D10-11 uhrazeno
15.1.2021Kárník Tomáš Judo Chlumec n/C 5km JM13-17 uhrazeno
15.1.2021Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
15.1.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
30.11.2020Keprta Miroslav 10km M50-59 uhrazeno
1.12.2020Keprtová Erika 10km Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Kindlová Valérie 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2021Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 10km M40-49 uhrazeno
10.12.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10km Z40-49 uhrazeno
1.1.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Klikoš Jiří Vlčata 5km M18-99 uhrazeno
17.1.2021Klikoš Jiří A-team 5km M18-99 uhrazeno
16.1.2021Kluh Michal Sokolka 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Kobr Vojtěch 10km M18-29 uhrazeno
25.12.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS CH08-09 uhrazeno
16.1.2021Kocourek Martin RunCat 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Kolářová Lenka SRTG Holýšov 10km Z30-39 nezaplaceno
30.11.2020Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Konopaskova Iveta Rsko 10km Z30-39 uhrazeno
17.1.2021Kopecký Jakub Kubičkovi holky 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Koptíková Lucie 10km Z30-39 nezaplaceno
14.1.2021Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Kotek Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
30.11.2020Kozák Milan Červený Kostelec 10km M30-39 uhrazeno
15.1.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
31.12.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
20.1.2021Kracíková Petra 5km Z18-99 uhrazeno
16.1.2021Krajča Milan - 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Krajčová Veronika 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
5.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
15.1.2021Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice 5km JM13-17 uhrazeno
5.12.2020Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS CH08-09 uhrazeno
20.1.2021Krčil Martin 10km M50-59 uhrazeno
24.12.2020Křížalová Veronika 5km JZ13-17 uhrazeno
9.1.2021Křížová Martina 5km Z18-99 uhrazeno
15.1.2021Křížová Vendula 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Kubát Jan 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Kubata Jakub Hells Wariors 5km M18-99 nezaplaceno
20.1.2021Kubík Petr SRTG Choceň 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2021Kubík Ondřej TJ Maratonstav Úpice 10km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Kubín Daniel 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Kubínová Pavla #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
19.1.2021Kulhavý Jiří Jirka@Jirka 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Kyrych Michaela Ocr team Kladno 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Lakomý Oldřich 10km M30-39 nezaplaceno
14.1.2021Lamač Milan STG Mělník 10km M30-39 uhrazeno
14.1.2021Lamačová Lucie 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
19.1.2021Lišková Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Lišková Nicol 5km JZ13-17 uhrazeno
17.1.2021Lukš Martin 10km M40-49 uhrazeno
15.1.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
22.12.2020Macíček Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
22.12.2020Macíček Michal 5km M18-99 uhrazeno
22.12.2020Macíčková Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
3.1.2021Makara Miroslav 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS CH10-11 nezaplaceno
19.1.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS CH08-09 nezaplaceno
11.12.2020Málková Andrea 5km Z18-99 uhrazeno
16.1.2021Maly Vojtech PANB 10km M40-49 nezaplaceno
6.12.2020Marek Martin Herbalife Nutrition 10km M40-49 uhrazeno
16.1.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu 5km M18-99 uhrazeno
10.12.2020Marková Jana KIDS D12-13 uhrazeno
19.1.2021Martincová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2021Martínek Antonín Sokolka 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Martinez Daniel 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Mathe Kata 10km Z40-49 uhrazeno
18.1.2021Meier Lukáš GHOST Team 10km JM13-17 nezaplaceno
20.1.2021Mejzeš Josef 10km M60-99 uhrazeno
20.1.2021Mejzešová Veronika 10km Z30-39 uhrazeno
14.1.2021Mencl Miloš Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
4.12.2020Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
20.1.2021Mikulecký Stanislav Unicorn 10km M40-49 uhrazeno
3.1.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 nezaplaceno
18.1.2021Militký Jan Sport Club Vrchlabí 5km M18-99 uhrazeno
16.1.2021Miltner Milan STG Lhotka nad Labem 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Mišáková Kristýna 10km Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
31.12.2020Mizerová Irena 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha 10km Z30-39 uhrazeno
11.1.2021MUSILOVÁ Vanická EVA 5km Z18-99 uhrazeno
11.1.2021Mynarčík Jakub 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
15.1.2021Nečas Lubomír 10km M40-49 uhrazeno
15.1.2021Nečasová Lucie Šneci v běhu 10km Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Nejezchleba Petr Smash Gym Olomouc 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno
19.1.2021Nešpor Zdeněk SRTG Česká Třebová 10km M50-59 uhrazeno
20.1.2021Nešporová Erika SRTG Česká Třebová 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Nováková Anežka 5km JZ13-17 uhrazeno
20.1.2021Obrhelová Patricie RSáci 10km Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
30.11.2020Osladil Martin DoggyBear Team 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Oslej Dušan Už tam budeeem?! 10km M50-59 uhrazeno
20.1.2021Ouda Kryštof 5km JM13-17 nezaplaceno
20.1.2021Ouda Pavel 5km M18-99 nezaplaceno
20.1.2021Oudová Theodora 5km JZ13-17 nezaplaceno
20.1.2021Oudová Sandra 5km Z18-99 nezaplaceno
19.1.2021Pacholíková Lenka Už tam budeeem?! 10km Z50-59 uhrazeno
16.1.2021Padyásek Radek 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Panclova sandra SRTG Praha 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Pavlíček Jan STG-Choceň 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Peca Jakub Kubovo běhny 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-29 uhrazeno
18.1.2021Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Petiška Oliver HCM Jaroměř KIDS CH12-13 uhrazeno
19.1.2021Petiška Matěj HCM Jaroměř KIDS CH12-13 uhrazeno
18.1.2021Petr Jan Ještětice 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Petráček David 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Petráčková Sára 5km Z18-99 uhrazeno
15.12.2020Petráková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
12.12.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři 10km M40-49 uhrazeno
8.12.2020Pihýková Jana 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Pivoňka Michal www.kocarky.cz 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Pizúr marek #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
15.1.2021Pláničková Lenka 10km Z18-29 uhrazeno
1.12.2020Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Plesníková Hana 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Pleva David RMM Teplice 10km M40-49 nezaplaceno
30.11.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 5km M18-99 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 10km M30-39 uhrazeno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
18.1.2021Podrazil Jiří magor gym Varnsdorf 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Polach Marian 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Polák Michal 10km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Poncova Lea 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2021Popovič Ladislav 10km M18-29 uhrazeno
10.1.2021Portych Jan KIDS CH08-09 uhrazeno
18.1.2021Pospíšil Michal #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Poulíčková Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Prokešová Martina 5km Z18-99 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
20.1.2021Provazníková Terezie 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Ptáčková Jana Už tam budeeem?! 10km Z40-49 uhrazeno
19.1.2021Ptackova Pavla 5km Z18-99 uhrazeno
29.11.2020Radoň Michal 10km M40-49 uhrazeno
16.1.2021Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
15.1.2021Raulová Helena 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Raušer Dominik Házená Náchod KIDS CH12-13 uhrazeno
15.1.2021Rehuš Lukáš 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Rejnartová Nikola 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2021Rensa Jan 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Repiský Tomáš 10km M30-39 nezaplaceno
16.1.2021Rousková Monika 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2021Rouzek Jan 10km M18-29 uhrazeno
16.1.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Růžička Miroslav 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Šafková Emily TJ Sokol Jaroměř KIDS D08-09 uhrazeno
14.1.2021Šandová Jana 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2021Schwertschalová Kamila STG Teplice 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Sečkář Pavel Losers Initiative 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Šedivá Hana #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha 5km JZ13-17 uhrazeno
10.12.2020Šibrava Josef 10km M30-39 uhrazeno
20.1.2021Sieberová Lucie 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Šimeček Vít 10km M30-39 nezaplaceno
14.1.2021Šitina Michal 5km M18-99 uhrazeno
31.12.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
24.12.2020Skalka Jakub 10km M30-39 uhrazeno
4.12.2020Skořepová Ladislava 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2021Sládek Vladimír SRTG Strupčice 10km M30-39 nezaplaceno
15.1.2021Sládek Jaroslav 10km M40-49 uhrazeno
16.1.2021Slezáčková Jana 5km Z18-99 uhrazeno
16.1.2021Šmarda Milan Šmauz 5km M18-99 uhrazeno
14.1.2021Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
31.12.2020Smolík Jan Roudničtí běžci 10km M30-39 uhrazeno
15.1.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Šnýdr Radim 10km M30-39 nezaplaceno
19.1.2021Šnýdrová Nikola 10km Z18-29 nezaplaceno
19.1.2021Sodomka Martin Házená Náchod KIDS CH14-15 uhrazeno
19.1.2021Sonda Martin #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Šperka Martin 10km M18-29 uhrazeno
20.1.2021Štajnc David 10km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Staněk Miroslav #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 nezaplaceno
19.1.2021Staveník Petr 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Staveník Pavel 5km M18-99 uhrazeno
31.12.2020Štembera Petr 10km M30-39 uhrazeno
29.12.2020Štemberová Věra 10km Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
30.11.2020Štěpánek Michal #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
30.11.2020Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
16.1.2021Štěpánková Veronika SRTG PRAHA 5km Z18-99 uhrazeno
16.1.2021Štěpánková Anežka SRTG Praha 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Štochlová Michaela RSaci 10km Z18-29 uhrazeno
20.1.2021Stránský Martin Už tam budeeem?! 10km M50-59 uhrazeno
4.12.2020Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS D12-13 uhrazeno
16.1.2021Sůrová Adéla #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-29 uhrazeno
19.1.2021Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem 5km M18-99 uhrazeno
15.1.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 10km M40-49 uhrazeno
30.11.2020Švancara Jiří MALIRUN 10km M50-59 uhrazeno
30.11.2020Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
14.1.2021Švéda Petr 10km M30-39 uhrazeno
13.1.2021Svítilová Petra 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Svoboda Petr RSáci 10km M30-39 nezaplaceno
15.1.2021Svoboda Marek 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Svobodová Barbora RSáci Příbram 10km Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Svobodová Klára 5km Z18-99 uhrazeno
18.1.2021Švorc Jiří Ještětice 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Švorcová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
13.1.2021Sýkora Jakub 5km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Tichý Michal STG Prostějov 10km M40-49 uhrazeno
27.11.2020Tillová Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
12.12.2020Timmermans Aniek Autocamp na Kopci 10km Z30-39 uhrazeno
15.1.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 nezaplaceno
14.1.2021Tužil Jiří 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Ujka Jan BEAST - OCR team 5km M18-99 uhrazeno
15.1.2021Uldrichová Marcela JEDNIČKY 5km Z18-99 uhrazeno
14.1.2021Ulman Robert 10km M40-49 uhrazeno
14.1.2021Ulmanová Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Vacek Lukáš 10km M40-49 uhrazeno
30.11.2020Václavek Ondřej GR Písečná 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 nezaplaceno
20.1.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz 10km M30-39 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka 5km Z18-99 uhrazeno
29.12.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
15.1.2021Vaníčková Jana 10km Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Varcholová Veronika Predator Workout Ústí nad Labem 5km Z18-99 uhrazeno
25.12.2020Vavříková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Večeřa Jan Hammer OCR Team & #KluciBezTrika 10km M18-29 uhrazeno
15.1.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Veselá Hana #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Veselý Tomáš 5km M18-99 uhrazeno
17.1.2021Vilches Václav průvodce OCR 10km M30-39 uhrazeno
29.11.2020Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Vitásek Aleš STG Mladá Boleslav 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Vlasáková Libuše 10km Z40-49 uhrazeno
17.1.2021Vlček Tomáš 10km M18-29 uhrazeno
18.1.2021Vodseďálková Lenka Sport club Vrchlabí 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Vokřál Marek 10km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Vokurka Petr Vokolopole TRI 10km M50-59 uhrazeno
18.1.2021Vokurka Ondřej Elion 10km JM13-17 uhrazeno
18.1.2021Vokurka Petr 10km M18-29 uhrazeno
19.1.2021Volf Karel 10km M50-59 uhrazeno
28.12.2020Vorlíčková Kateřina 10km Z18-29 uhrazeno
19.1.2021Vostřel Radek HLS team 10km M18-29 uhrazeno
18.12.2020Vrbová Eva 5km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Všetečka Jakub 5km M18-99 uhrazeno
20.1.2021Všetečková Tereza 5km Z18-99 uhrazeno
19.12.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS CH10-11 uhrazeno
19.12.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
18.12.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
19.12.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
24.12.2020Wollmuth Petr 10km M50-59 uhrazeno
18.1.2021Zábranská Ladislava 10km Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Zahradničková Klára 5km Z18-99 uhrazeno
17.1.2021Zahradník Lukáš KIDS CH06-07 uhrazeno
11.12.2020Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
19.1.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 nezaplaceno
19.1.2021Ždímal Michal Ždimiators 10km M30-39 uhrazeno
18.1.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition 10km M40-49 uhrazeno
17.1.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM 10km Z18-29 uhrazeno
19.1.2021Ziška Jan 10km M40-49 uhrazeno
20.1.2021Zítko Petr STG Choceň 10km M30-39 nezaplaceno
19.1.2021Žvachtová Ladislava Už tam budeeem?! 10km Z40-49 uhrazeno
3.1.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM 10km M50-59 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.