Startovní listina GR8 TRAILS ČESKÝ RÁJ

Statistika přihlášných

Trať
21km21km254
11km11km149
KIDSKIDS69
6km6km69
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let75
Z18-99Ženy 18 a více let73
M30-39Muži 30 - 39 let56
M40-49Muži 40 - 49 let50
Z18-99Ženy 18 a více let37
Z40-49Ženy 40 - 49 let30
M50-59Muži 50 - 59 let30
M18-29Muži 18 - 29 let27
Z30-39Ženy 30 - 39 let25
M18-99Muži 18 a více let23
Z18-29Ženy 18 - 29 let19
D06-07Dívky 6 - 7 let11
Z50-59Ženy 50 - 59 let10
CH06-07Chlapci 6 - 7 let10
D00-05Dívky 0 - 5 let10
CH00-05Chlapci 0 - 5 let8
CH08-09Chlapci 8 - 9 let8
M60-99Muži 60 a více let7
D08-09Dívky 8 - 9 let7
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 4
D10-11Dívky 10 - 11 let 3
D12-13Dívky 12 - 13 let 1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
Celkem přihlášených541

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.9.2023Adámek Jakub KIDS CH00-05 uhrazeno
22.8.2023Adámková Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
10.9.2023Ambrus Michal 6km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Ambrusova Nela 6km JZ13-17 nezaplaceno
28.8.2023Ambrúžová Simona Jilemnické nebe 21km Z40-49 uhrazeno
20.6.2023Apostolová Marta 6km Z18-99 uhrazeno
10.9.2023Augstenová Michaela 21km Z18-29 uhrazeno
21.10.2022Bába Marek Fubo Racing Team 21km M18-29 uhrazeno
12.9.2023Bába Jaroslav #ratarteam 21km M30-39 uhrazeno
28.6.2023Badíková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2023Bahník Michal 21km M18-29 uhrazeno
21.8.2023Bala Martin 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2023Bala Svobodová Mirka 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2023Balada Michal ACR 21km M30-39 nezaplaceno
2.9.2023Baladránová Romana 21km Z50-59 uhrazeno
2.9.2023Balcar Vaclav 6km M18-99 uhrazeno
28.12.2022Balek Jan #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
25.8.2023Baliaková Melánia #GLADIATORRACETEAM 21km Z50-59 uhrazeno
4.9.2023Bártová Iva 11km Z18-99 uhrazeno
17.6.2023Bártová Lucie Hybrid training 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Bartova Petra 11km Z18-99 uhrazeno
9.9.2023Beauchamp Andrea OCR team Kladno 11km Z18-99 uhrazeno
4.2.2023Bejr Stanislav Progres run team 21km M40-49 uhrazeno
17.5.2023Beníšková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
16.8.2023Beníšková Natálie KIDS D00-05 uhrazeno
16.8.2023Beníšková Adéla KIDS D00-05 uhrazeno
1.9.2023Bergerová Kopecká Jana 21km Z30-39 nezaplaceno
26.5.2023Bernard David 21km M18-29 uhrazeno
31.8.2023Bernatová Kristýna 11km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Bestoso Patrik 11km M18-99 uhrazeno
4.9.2023Bez Milan Pivovar Bezák 21km M50-59 uhrazeno
4.9.2023Bezová Lenka Bezák 21km Z50-59 uhrazeno
14.9.2023Bičiště Volfová Markéta 11km Z18-99 uhrazeno
13.9.2023Bilejová Jitka Kladno 11km Z18-99 uhrazeno
31.1.2023Blažek Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
31.12.2022Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
22.12.2022Blehová Gabriela 21km Z18-29 uhrazeno
8.6.2023Bočková Klára 21km Z18-29 uhrazeno
30.11.2022Bonka Milan Borondil 6km M18-99 uhrazeno
28.6.2023Boura Martin 11km M18-99 uhrazeno
5.9.2023Bouška Martin #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
31.8.2023Brada Jiří 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2023Bradová Jaroslava 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Brázdil Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Bretová Kristýna Urputné běžkyně 11km Z18-99 uhrazeno
13.9.2023Briaská Helena SC Radotín KIDS D06-07 uhrazeno
13.9.2023Briaský Maxmilián SC Radotín KIDS CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Břicháček Petr 6km M18-99 uhrazeno
14.4.2023Brojírová Jana 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2023Brzák Sebastián KIDS CH06-07 uhrazeno
6.9.2023Budínová Radka 6km Z18-99 uhrazeno
27.12.2022Burdová Jitka 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2023Bureš Pavel 21km M40-49 uhrazeno
30.8.2023Burián Petr 6km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Čadil Josef Lauf Team Kněžmost 21km M40-49 uhrazeno
25.1.2023Čečelská Lída 11km Z18-99 uhrazeno
5.8.2023Čermák Jiří Ropczeski Team 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Čermáková Vladimíra OCR Team Kladno 21km Z40-49 uhrazeno
31.5.2023Černá Linda 11km Z18-99 uhrazeno
9.8.2023Černá Mária 21km Z30-39 uhrazeno
19.8.2023Černík Zdeněk Rozběháme Pardubice 11km M18-99 uhrazeno
1.9.2023Černý Janek KIDS CH00-05 uhrazeno
2.8.2023Černý Michal Hradečtí ORLi 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2023Červa Jan 11km M18-99 uhrazeno
1.5.2023Červená Šárka Urputné běžkyně 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2023Chloubová Dominika 6km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Chlupová Barbora Chlupice z Kněžmosta KIDS D06-07 uhrazeno
14.9.2023Chlupová Anežka Chlupice z Kněžmosta KIDS D00-05 uhrazeno
22.6.2023Chroust Jan Lemry líný 11km M18-99 uhrazeno
9.9.2023Chrumková Jana TJ Magla 21km Z30-39 uhrazeno
1.9.2023Chumlenová Barbora ELEVEN RUN TEAM 11km Z18-99 uhrazeno
25.8.2023Cizkova Irena 11km Z18-99 uhrazeno
28.8.2023Čochnářová Hana atletika Kralupy KIDS D08-09 uhrazeno
24.8.2023czerczak Adrian 11km M18-99 uhrazeno
17.4.2023David Lubos SRTG Kolín 11km M18-99 uhrazeno
9.9.2023De la Mora Pacheco Jimena 21km Z18-29 uhrazeno
2.1.2023Dodds Joseph 21km M40-49 uhrazeno
28.8.2023Dojčinovič Patrik 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Dokulilová Hana 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2023Doleček Milan #GLADIATORRACETEAM 21km M50-59 uhrazeno
12.9.2023Dospěl Radek KIDS CH00-05 uhrazeno
13.8.2023Dudek Petr 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2023Duha Jakub 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2023Dunda Pavel AC1866 21km M18-29 uhrazeno
2.9.2023Dusil Míra 21km M50-59 uhrazeno
28.6.2023Dutý Martin 11km M18-99 uhrazeno
10.1.2023Dvorská Monika Hradec Králové 11km Z18-99 uhrazeno
22.6.2023Eflerová Vlasta Lemry líný 6km Z18-99 uhrazeno
6.8.2023Eichler Alex #GOATFAMILY 6km JM13-17 uhrazeno
27.12.2022Eichler Tomáš Xrace 21km M18-29 uhrazeno
14.3.2023Elstner Lukáš 21km M30-39 uhrazeno
30.7.2023Endrštová Ivana 6km Z18-99 uhrazeno
15.8.2023Engová Kateřina 6km Z18-99 uhrazeno
13.9.2023Fabian Jiri 11km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Fabiánová Alexandra 11km Z18-99 uhrazeno
27.8.2023Fajtl Ondřej KIDS CH06-07 uhrazeno
27.8.2023Fajtl Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
12.9.2023Fanta Matěj 11km M18-99 nezaplaceno
8.9.2023Fečo Jozef SokolDolany 11km M18-99 uhrazeno
22.8.2023Fejtek Oto RunBo TEAM 11km M18-99 uhrazeno
13.7.2023Fenik Lukáš Lemry líný 11km M18-99 uhrazeno
20.12.2022Ferdinandová Ivana 11km Z18-99 uhrazeno
8.9.2023Fidler Jan 11km M18-99 uhrazeno
4.9.2023Fiedler Libor Rozběháme Česko 6km M18-99 uhrazeno
4.9.2023Fiedlerová Karolína Rozběháme Česko 21km Z18-29 uhrazeno
28.8.2023Fila Ladislav 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Flégl Zdeněk Slatinaci 21km M30-39 uhrazeno
14.8.2023Florian Adam 21km M18-29 uhrazeno
14.9.2023Fojtík Dan 21km M30-39 uhrazeno
4.12.2022Foniová Pokorná Klára 21km Z40-49 uhrazeno
15.8.2023Forštová Tatiana Rozběháme Pardubice 6km Z18-99 uhrazeno
4.9.2023Fořtová Martina ELEVENRUNTEAM 6km Z18-99 uhrazeno
27.8.2023Fraňková Alexandra Horoguru 21km Z18-29 uhrazeno
22.12.2022Frodl Petr 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2023Frosch Petr OK LOKO Pardubice 21km M40-49 nezaplaceno
21.2.2023Gabriel Evžen Spřízněné duše 21km M40-49 uhrazeno
29.8.2023Gálová Jitka Varga Family Gladiator Team 6km Z18-99 uhrazeno
3.9.2023Gonda Jakub KIDS CH06-07 uhrazeno
3.9.2023Gondová Amálie KIDS D08-09 uhrazeno
7.9.2023Grolmus Radek 21km M40-49 uhrazeno
2.9.2023Gudas Sýs Vladimír Iron 21km M40-49 uhrazeno
13.9.2023Habl Vlastimil Nadšenci 21km M40-49 nezaplaceno
8.9.2023Habrlantova Lucie Optika VH 11km Z18-99 uhrazeno
31.7.2023Hadamčíková Vladka optika vh 21km Z50-59 uhrazeno
11.9.2023Hájková Gabriela 11km Z18-99 uhrazeno
18.4.2023Halda Jakub 21km M40-49 uhrazeno
18.4.2023Haldová Jana 21km Z30-39 uhrazeno
17.5.2023Hanák Jan 21km M30-39 uhrazeno
13.9.2023Hanuš Tomáš Trutnov 21km M30-39 uhrazeno
12.9.2023Hartmanová Kristýna SRTG Kolín 11km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Hartmanová Romana SRTG Kolín 21km Z50-59 uhrazeno
6.11.2022Hatala Anton 21km M30-39 uhrazeno
4.9.2023Havel Marek 21km M50-59 uhrazeno
27.6.2023Hečko Ivo 21km M40-49 uhrazeno
26.6.2023Hiersch Marek 21km M50-59 uhrazeno
26.6.2023Hierschová Natálie 6km JZ13-17 uhrazeno
26.6.2023Hierschová Zuzana 6km Z18-99 uhrazeno
6.9.2023Hikl Radek 11km M18-99 uhrazeno
4.9.2023Hlavatá Viktorie KIDS D06-07 uhrazeno
7.1.2023Hlavaty Daniel 21km M30-39 uhrazeno
31.5.2023Hofman Martin 21km M30-39 uhrazeno
19.8.2023Holdova Kamila Šneci v běhu 21km Z40-49 uhrazeno
15.8.2023Holečková Jitka 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2023Holý Jiří 21km M30-39 uhrazeno
17.8.2023Homoláč Michal Hradečtí ORLi 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Horáček Jiří Jirka@Jirka 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Horáčková Barbora Jirka & Barča 6km Z18-99 uhrazeno
21.8.2023Horák Miroslav BO! reality a finance 21km M50-59 uhrazeno
22.8.2023Horáková Jana cafebajer 21km Z50-59 uhrazeno
31.1.2023Horecká Eliška HEČ Nový Přerov 6km Z18-99 uhrazeno
31.1.2023Horecká Anastázie Novis Team KIDS D00-05 uhrazeno
31.1.2023Horecká Rozárie Novis Team / SK Speed Brno KIDS D06-07 uhrazeno
31.1.2023Horecký Čeněk Novis Team 6km M18-99 uhrazeno
14.9.2023Horejc Jan 11km M18-99 uhrazeno
13.9.2023Hrbek Ondřej Tlapková patrola 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Hrochová Jolana 11km Z18-99 uhrazeno
21.7.2023Hrubá Lucie FC Klokočí 11km Z18-99 uhrazeno
21.7.2023Hrubý Jindřich FC Klokočí 11km M18-99 uhrazeno
23.7.2023Hubaček Marek fbkjc 21km M30-39 uhrazeno
24.11.2022HUBÁLEK David SRTG Praha 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2023Hulínská Adéla Olympia Spartan training KH 11km JZ13-17 uhrazeno
31.7.2023Hurdálková Tereza Nikdojinechce 6km Z18-99 uhrazeno
28.6.2023Jáchimová Veronika 11km Z18-99 uhrazeno
9.6.2023Janatová Dana 11km Z18-99 uhrazeno
12.12.2022Jančák David 21km M30-39 uhrazeno
28.8.2023Janouš Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
17.5.2023Janoušková Leona 11km Z18-99 uhrazeno
28.8.2023Janoušová Dominika 21km Z30-39 uhrazeno
30.8.2023Janovská Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
10.6.2023Jarmar Michal 21km M30-39 uhrazeno
12.7.2023Jezbera Roman Sám za sebe 6 21km M50-59 uhrazeno
4.8.2023Jícha Daniel Tygři v běhu 21km M30-39 uhrazeno
12.6.2023Jindra Jakub 6km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Jirešová Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Jírová Vendula 6km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Jíšová Barbora Eleven run team 21km Z30-39 uhrazeno
8.9.2023Jodas Zdeněk 11km M18-99 uhrazeno
29.8.2023johan oldřich ELEVEN run team 21km M40-49 uhrazeno
17.8.2023Kačírková Iva VybalancujTo 1 21km Z40-49 uhrazeno
3.3.2023Kalenská Kateřina ITADECO 21km Z40-49 uhrazeno
12.9.2023Kalenský František ITADECO KIDS CH10-11 uhrazeno
12.9.2023Kalistová Žaneta SRTG Kolín 11km Z18-99 uhrazeno
18.2.2023Káninská Alžběta DVS 21km Z18-29 uhrazeno
18.2.2023Káninský Otmar DVS 21km M50-59 uhrazeno
27.8.2023Kaplan Daniel Běhej Poděbrady 11km M18-99 uhrazeno
27.4.2023Kára Vladimir AC-Patřín 21km M60-99 uhrazeno
12.9.2023Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH06-07 nezaplaceno
12.9.2023Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 nezaplaceno
3.7.2023Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové 21km Z18-29 uhrazeno
11.9.2023Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM 21km M40-49 uhrazeno
24.8.2023Keka Ladislav 11km M18-99 uhrazeno
7.9.2023Kellerová Jana Mad Wolf 11km Z18-99 uhrazeno
27.8.2023Kettner Roman 11km M18-99 uhrazeno
2.8.2023Kilián Ladislav Progres run team Liberec 6km M18-99 uhrazeno
5.6.2023Kindl Jaromír Jari Kurri Band 21km M40-49 uhrazeno
7.9.2023Kinzler Marek Funkční Trénink Milovice 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov 21km M40-49 uhrazeno
12.9.2023Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 21km Z40-49 uhrazeno
13.9.2023Kleinerová Eva 11km Z18-99 uhrazeno
5.4.2023Kličková Dráža 21km Z40-49 uhrazeno
14.9.2023Klíma Martin ELMTRADE Racing team 21km M40-49 uhrazeno
23.8.2023Klimeš Miroslav 11km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Kluh Michal Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2023Knotek Michal 21km M30-39 uhrazeno
6.9.2023Knýřová Jitka SK MAXTRI Liberec 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Knytl Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
1.8.2023Kocmanová Karolina Urputné běžkyně 11km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Kohout Jiří 21km M40-49 uhrazeno
14.9.2023Kohoutová Jasmína KIDS D00-05 uhrazeno
30.12.2022Kolátor Aleš MTB MEL 11km M18-99 uhrazeno
30.12.2022Kolátorová Pavlína MTB MEL 11km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Kolomazník Josef 21km M50-59 uhrazeno
12.9.2023Kolovratník František AC1866 11km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Komárek Tomáš 21km M30-39 uhrazeno
21.8.2023Kopáčová Míša 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2023Koreček Petr 21km M60-99 uhrazeno
10.9.2023Košátková Tereza Olympia Spartan Training KH 11km Z18-99 uhrazeno
6.9.2023Kosina Radek 11km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Kostlán Martin SRTG Most 11km M18-99 uhrazeno
29.8.2023Kotek Lukáš UCT Solo 6km M18-99 uhrazeno
5.8.2023Koubivá Jana Koubovka 11km Z18-99 uhrazeno
29.5.2023Koudelka Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
22.2.2023Koutník Jan 21km M18-29 uhrazeno
4.7.2023Koutník Vojtěch 21km M30-39 uhrazeno
24.8.2023Kovář Jan Vyskeř 21km M30-39 uhrazeno
25.11.2022Kovaříková Michaela Šneci v běhu 11km Z18-99 uhrazeno
15.2.2023Kovářová Tereza Běhání pro radost 21km Z40-49 uhrazeno
11.9.2023Kovářová Michaela 11km Z18-99 uhrazeno
27.8.2023Kozák Pavel 21km M50-59 uhrazeno
25.6.2023Kozlová Lucie 21km Z40-49 uhrazeno
12.9.2023Kramule Matyáš Olympia spartan trénink Kutná Hora/FTM/Atletika Čelákovice 6km JM13-17 uhrazeno
12.9.2023Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice/Olympia spartan trénink Kutná Hora KIDS CH10-11 uhrazeno
9.9.2023Krasilova Saša Rozběháme Sobotku 11km Z18-99 uhrazeno
5.2.2023Krátký Miroslav 21km M50-59 uhrazeno
3.4.2023Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci 21km M30-39 uhrazeno
7.8.2023Krčilová Klára 21km Z18-29 uhrazeno
8.8.2023Krejčí Adéla 6km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Křemenová Aneta 21km Z30-39 uhrazeno
14.6.2023Křížek Miloslav Runners Musketeers 21km M60-99 uhrazeno
25.11.2022Kroupa Pavel 21km M30-39 uhrazeno
7.9.2023Kruliš Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Krutil Pavel Cave Hunters 21km M50-59 uhrazeno
28.2.2023Krutil Adam Cave Hunters 6km JM13-17 uhrazeno
28.2.2023Krutilová Hana Cave Hunters 6km Z18-99 uhrazeno
28.8.2023Kubeš Daniel KIDS CH06-07 uhrazeno
4.9.2023Kuldová Petra 11km Z18-99 uhrazeno
31.12.2022Kulíček Martin 11km M18-99 uhrazeno
31.12.2022Kulíček Ondřej 11km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Kunst Jiri 21km M30-39 uhrazeno
9.9.2023Kuráková Ludmila STG Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
18.2.2023Kůtová Martina 6km Z18-99 uhrazeno
15.3.2023Kvapil Jan 21km M30-39 uhrazeno
14.9.2023Kvapil Kristina 21km Z30-39 uhrazeno
9.8.2023Kvasnica Miloš ENDEKA Bassta team 21km M50-59 uhrazeno
15.8.2023Kvasnička Jaroslav Sobotka 11km M18-99 uhrazeno
9.5.2023LAMIOVÁ KATEŘINA 21km Z40-49 uhrazeno
11.9.2023Ledvinová Martina 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Ledvinová Kateřina STG Kolín 21km Z40-49 uhrazeno
5.3.2023Legnerová Veronika 21km Z30-39 uhrazeno
10.9.2023Lejsek Matěj RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Letko Zbyněk HZS Královéhradeckého kraje PS Jičín 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Letková Anna AC TJ Jičín KIDS D00-05 uhrazeno
31.8.2023Letková Beata AC TJ Jičín KIDS D08-09 uhrazeno
24.7.2023Ležák Josef RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2023Lhota Matyáš Jablonec KIDS CH08-09 uhrazeno
1.9.2023Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Linhart František 21km M40-49 uhrazeno
12.3.2023Linka Milan Casia Excalibur Race 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2023Lopourová Hana 11km Z18-99 uhrazeno
29.8.2023Louda Jakub KIDS CH06-07 uhrazeno
20.7.2023Loumová Eva 21km Z30-39 uhrazeno
6.9.2023Lujková Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
31.12.2022Lukeš Vladimír Leonovo Imperium 21km M30-39 uhrazeno
10.9.2023Luňák Milan Topíci 11km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Luňáková Julie KIDS D08-09 nezaplaceno
28.8.2023Mačák František 21km M30-39 uhrazeno
30.8.2023Mach Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Macháčková Tereza Atletika Doksy 11km Z18-99 uhrazeno
11.2.2023Madejewský Radek TJ Sokol Lubná 21km M18-29 uhrazeno
12.9.2023Maivaldová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
15.7.2023Majer Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
8.8.2023Malý Jan 6km M18-99 uhrazeno
10.4.2023Man Lukáš Klinika Luna 21km M30-39 uhrazeno
10.4.2023Manová Natálie Klinika Luna 21km Z18-29 uhrazeno
28.2.2023Marek Ondřej Stone & belter 11km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Martinec Pavel 21km M40-49 uhrazeno
11.9.2023Martinec Jakub 21km M18-29 uhrazeno
14.9.2023Martinek Jan Tj Tanvald KIDS CH06-07 nezaplaceno
12.9.2023Martínek Antonín Sokolka 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2023Martinková Nina KIDS D00-05 uhrazeno
29.5.2023Másilková Pavla JPG 21km Z40-49 uhrazeno
5.4.2023Matějů Štěpán 6km JM13-17 uhrazeno
12.9.2023Matlach Petr Ski Run Čakovice 11km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Matlach Matyáš SKI RUN Čakovice KIDS CH08-09 uhrazeno
12.9.2023Matlachová Petra SKI RUN Čakovice 6km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Matlachová Markéta SKI RUN Čakovice KIDS D06-07 uhrazeno
21.8.2023Matthissen Hana Hamaro 21km Z50-59 uhrazeno
28.8.2023Medková Stanislava 21km Z50-59 uhrazeno
24.5.2023Mejsnar František 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Menšíková Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
31.1.2023Michálek Tomáš Hradec Králové KIDS CH12-13 uhrazeno
24.11.2022Michálek Aleš Hradec Králové 21km M50-59 uhrazeno
12.9.2023Mikeš Petr Hammer OCR Team 11km M18-99 uhrazeno
28.6.2023Miková Blanka 6km Z18-99 uhrazeno
26.6.2023Mikyska Michal 21km M30-39 uhrazeno
4.8.2023Minx Jan Brandýští Gepardi 21km M50-59 uhrazeno
5.8.2023Minxová Jana Brandýští Gepardi 21km Z40-49 uhrazeno
12.9.2023Mišáková Kristýna Báječné ženy v běhu 21km Z40-49 nezaplaceno
7.9.2023Mlčoušek Jakub MFF UK 21km M18-29 uhrazeno
28.6.2023Modry Vaclav Hasiči Račice n. T. 21km M40-49 uhrazeno
7.8.2023Moravčík Martin Dneboh 11km M18-99 uhrazeno
25.7.2023Moravcová Gabriela STG Opava 21km Z40-49 uhrazeno
10.9.2023Moravec Antonín NOBODY Pardubice 21km M50-59 uhrazeno
17.1.2023Morávek Tomáš SPV Stěžery 21km M30-39 uhrazeno
31.8.2023Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 11km Z18-99 uhrazeno
2.9.2023Mouchová Dana 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2023Mrazkova Pavlina BKČS 21km Z30-39 uhrazeno
26.6.2023Musílek Petr Mad Wolf 21km M50-59 uhrazeno
15.8.2023Myšková Kateřina 21km Z18-29 uhrazeno
7.3.2023Najman Ondřej AC Branžež 21km M30-39 uhrazeno
22.2.2023Navrátilová Kateřina 6km Z18-99 uhrazeno
9.6.2023Nehasil Jan 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2023Nemčík Šimon KIDS CH08-09 uhrazeno
31.8.2023Nemčík Alex STG Mladá Boleslav KIDS CH12-13 uhrazeno
31.8.2023Nemčíková Renata 6km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Nezbeda Kryštof KIDS CH12-13 uhrazeno
14.9.2023Nezbeda Tomáš KIDS CH10-11 uhrazeno
14.9.2023Nezbedová Eliška 6km JZ13-17 uhrazeno
24.5.2023Nikodem Libor Lauf Team Kněžmost 21km M40-49 uhrazeno
23.6.2023Nohel Robert 21km M50-59 uhrazeno
3.7.2023Nosková Martina 11km Z18-99 uhrazeno
2.7.2023Novák Jan CZExxx 21km M30-39 uhrazeno
29.5.2023Novák Antonín 21km M50-59 uhrazeno
27.6.2023Novák Petr Bodláci Slavětín 21km M50-59 uhrazeno
22.2.2023Novotná Lucie 6km Z18-99 uhrazeno
31.8.2023Novotná Martina 11km Z18-99 uhrazeno
31.8.2023Novotný Ondřej Panther Gym Čakovice KIDS CH06-07 uhrazeno
24.1.2023Novotný Luboš Žízniví (b)ježci 11km M18-99 uhrazeno
31.8.2023Novotný Marek Panther Gym Čakovice KIDS CH08-09 uhrazeno
14.6.2023Novotný Václav 21km M18-29 uhrazeno
3.8.2023Novotný Danny LDI 21km M40-49 uhrazeno
9.8.2023ondruš martin MaJa 21km M50-59 uhrazeno
8.9.2023Ondrušová Kateřina RK 21km Z18-29 uhrazeno
3.9.2023Opltová Tereza 6km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Otta Vojtěch KIDS CH00-05 uhrazeno
14.9.2023Otta Ondřej KIDS CH10-11 uhrazeno
24.8.2023Ouhrabka Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
31.8.2023Palas Michal 11km M18-99 uhrazeno
4.9.2023Paldus Vladimir STG Mladá Boleslav 21km M40-49 uhrazeno
12.8.2023Pán Matyáš KIDS CH06-07 uhrazeno
15.8.2023Pařík Milan 11km M18-99 uhrazeno
13.6.2023Patolánová Michaela Báječné ženy v Běhu 11km Z18-99 uhrazeno
5.9.2023Paulů Petr Horní Branná 6km M18-99 uhrazeno
12.6.2023Pečenka Franta Dynamo 1972 21km M50-59 uhrazeno
12.9.2023Pelantová Anna 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Pelc Dominik 21km M18-29 uhrazeno
12.9.2023Pesteňová Jana Hybrid Training 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2023Peterková Milica CrossfitJD Rýmařov, z.s. 21km Z40-49 uhrazeno
5.9.2023Petřík Václav SUDET 21km M30-39 uhrazeno
1.9.2023Petrlák Miroslav 11km M18-99 uhrazeno
28.10.2022Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS CH10-11 uhrazeno
2.9.2023Pipiš Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
11.9.2023Pivoňka Michal STG Kolín 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2023Plach Radek Vlk 21km M40-49 uhrazeno
27.7.2023Plíšek Bohumil 21km M18-29 uhrazeno
21.12.2022Plíšková Veronika 21km Z30-39 uhrazeno
13.9.2023Plítek Ondřej Třtěnice 21km M30-39 uhrazeno
14.9.2023Popek Miloš #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 uhrazeno
13.9.2023Prázová Barbora Tlapková patrola 21km Z30-39 uhrazeno
27.8.2023Prokop Martin 11km M18-99 uhrazeno
14.9.2023Prokopová Kristýna Výzva 21 dní 6km Z18-99 uhrazeno
3.9.2023Prokůpek Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
27.7.2023Prokurátová Hana 11km Z18-99 uhrazeno
28.8.2023Prošek Tomáš FunTom 21km M40-49 uhrazeno
30.12.2022Pšenička Jaroslav 21km M40-49 uhrazeno
7.7.2023Pšeničková Kristýna 21km Z18-29 uhrazeno
2.9.2023Raffay David ELEVEN run team 21km M18-29 uhrazeno
18.2.2023Rampas Kristina 6km Z18-99 uhrazeno
28.8.2023Regner Daniel KIDS CH10-11 uhrazeno
28.8.2023Regner Filip KIDS CH12-13 uhrazeno
2.8.2023Řehák Martin 21km M40-49 uhrazeno
2.6.2023Reichlová Nicol AC Turnov 21km Z18-29 uhrazeno
11.9.2023Rendl Martin STG Mladá Boleslav 21km M18-29 uhrazeno
29.5.2023Renská Lenka #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 uhrazeno
21.8.2023Repš Václav 6km M18-99 uhrazeno
6.9.2023Reslová Hana 11km Z18-99 uhrazeno
15.7.2023Richtrová Monika 21km Z18-29 uhrazeno
27.2.2023Řimnáč Petr 21km M30-39 uhrazeno
24.7.2023Řípa Jan ApplecrewApplecrew 21km M30-39 uhrazeno
13.9.2023Rott Pavel KIDS CH10-11 uhrazeno
13.9.2023Rottová Kristýna KIDS D08-09 uhrazeno
15.8.2023RYGÁL LIBOR SK MAXTRI LIBEREC 21km M60-99 uhrazeno
24.3.2023Šabaka Petr 21km M40-49 uhrazeno
4.8.2023Šaroun Jiri Tygři v běhu 21km M40-49 uhrazeno
31.5.2023Scháněl Petr Hlava koně 21km M40-49 uhrazeno
31.8.2023Sedláček Vladimír Bakov nad Jizerou 11km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Sedláčková Tereza 11km Z18-99 uhrazeno
28.7.2023Sekerová Andrea Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
7.9.2023Semecký Zdeněk 11km M18-99 uhrazeno
18.8.2023Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost 21km M40-49 uhrazeno
19.6.2023Šenkýř Jan 6km M18-99 uhrazeno
10.9.2023Šikýř Štěpán KIDS CH00-05 uhrazeno
10.9.2023Šikýř Ondřej KIDS CH06-07 uhrazeno
7.8.2023Šimanovský Michal 11km M18-99 uhrazeno
28.6.2023Šímová Tereza 6km Z18-99 uhrazeno
23.7.2023Šindelka Karel 21km M40-49 uhrazeno
13.11.2022Šinkovský Filip KIDS CH08-09 nezaplaceno
6.9.2023Skala Martin 21km M30-39 uhrazeno
12.9.2023Škaldová Pavlína ARGO -HYTOS 21km Z30-39 nezaplaceno
7.9.2023Sklenář Jan 6km M18-99 uhrazeno
12.9.2023Skopalíková Kateřina 11km Z18-99 uhrazeno
11.8.2023Skořepová Ladislava 11km Z18-99 uhrazeno
21.2.2023Skorunková Veronika Spřízněné duše 21km Z40-49 uhrazeno
10.9.2023Šlechtová Ester 21km Z30-39 nezaplaceno
30.8.2023Solil Pavel Spolek Borek 11km M18-99 uhrazeno
6.8.2023Sopek Tomas 21km M40-49 uhrazeno
3.9.2023Souček Luděk 11km M18-99 uhrazeno
26.7.2023Šourek Marek Nikdohonechce 21km M18-29 uhrazeno
17.8.2023Spilka Václav 21km M18-29 uhrazeno
7.8.2023Šponiarová Lucie 11km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Šrajerová Iveta DRTi tým 21km Z30-39 uhrazeno
29.11.2022Šrejmová Petra Běhámespolu.cz, Jablonecké Mattonky 21km Z50-59 uhrazeno
29.8.2023Starsy Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
18.8.2023Starý Jan 21km M30-39 uhrazeno
10.9.2023Šťastná Tereza KIDS D00-05 uhrazeno
10.9.2023Šťastná Veronika KIDS D00-05 uhrazeno
27.8.2023ŠŤASTNÁ Klára 21km Z30-39 uhrazeno
20.6.2023Šťastný Jakub 11km M18-99 uhrazeno
14.5.2023Štembera Petr 11km M18-99 uhrazeno
31.1.2023Štemberová Věra 21km Z40-49 uhrazeno
13.9.2023Štemberová Elen KIDS D10-11 uhrazeno
13.9.2023Štemberová Anet Vrchlabí KIDS D06-07 uhrazeno
6.9.2023Štencl Radek no team 6km M18-99 uhrazeno
6.9.2023Štenclová Beáta no team 6km JZ13-17 uhrazeno
10.9.2023Štěpán Miloš Stěžery 11km M18-99 uhrazeno
8.9.2023Štěpanek Libor Tj sokol podlazky dalovice 21km M40-49 uhrazeno
12.9.2023Štěpánkova Natalie TJ Sokol Podlazky 6km JZ13-17 uhrazeno
14.9.2023Štěpankova Petra Tj sokol podlazky dalovice 6km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Strahalová Radka 6km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Straka Štěpán Model Run Team 21km M50-59 uhrazeno
31.8.2023Strašík Filip 6km M18-99 uhrazeno
13.8.2023Šturc Petr 6km M18-99 uhrazeno
13.8.2023Šturcová Pavla 6km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Suchá Petra 21km Z18-29 uhrazeno
31.8.2023Šulc Jakub 21km M30-39 uhrazeno
14.9.2023Švácha Pavel Pivo a Myslivec 21km M60-99 uhrazeno
7.9.2023Švadlák Petr OCR Trutnov 6km M18-99 uhrazeno
28.2.2023Švadlenka Václav SK Bukovno 11km M18-99 uhrazeno
3.9.2023Švec Jiří Běhej Poděbrady 21km M60-99 uhrazeno
17.8.2023Švejdová Anna Hradečtí ORLi 11km Z18-99 uhrazeno
7.9.2023Šverma Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Laura Atletika Stodůlky KIDS D06-07 uhrazeno
23.10.2022Sviteková Dina 6km Z18-99 uhrazeno
1.9.2023Svoboda Martin 6km M18-99 uhrazeno
1.9.2023SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC 21km M60-99 uhrazeno
7.1.2023Svobodová Kateřina 21km Z30-39 uhrazeno
26.3.2023Svobodová Iva 21km Z18-29 uhrazeno
31.8.2023Svobodová Marta 11km Z18-99 uhrazeno
1.9.2023Svobodova Michaela 6km Z18-99 uhrazeno
31.5.2023Svobodová Jaroslava Mladá Boleslav 21km Z40-49 uhrazeno
28.8.2023SZ Elen KIDS D12-13 uhrazeno
5.8.2023Szenek Anna 11km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Sztrapková Kristýna Želvičky 21km Z18-29 uhrazeno
26.6.2023Tajovský Josef 21km M18-29 uhrazeno
30.11.2022Tázlar Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
6.9.2023Tomáš Radek 6km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Tomiczková Martina BS tým 6km Z18-99 uhrazeno
31.7.2023Trestik Martin Rum team 21km M30-39 uhrazeno
2.9.2023Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 11km Z18-99 uhrazeno
4.9.2023Trpišovská Iveta Běhåm pro radost 21km Z40-49 uhrazeno
4.9.2023Trpisovsky Frantisek Beham pro radost 21km M50-59 uhrazeno
16.8.2023Trýzna Aleš Jilemnice 11km M18-99 uhrazeno
24.5.2023Turčínová Jitka Báječné ženy v běhu 11km Z18-99 uhrazeno
7.3.2023Ujka Jan BEAST - OCR team 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2023Ungvári Jozef Vlčí smečka HK 21km M50-59 uhrazeno
29.5.2023Urbánková Jitka Borondil 6km Z18-99 uhrazeno
29.8.2023Vacek Tomáš DRTi tým 21km M40-49 uhrazeno
11.9.2023Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM 21km Z40-49 nezaplaceno
7.8.2023Valena Tomáš HC Mžany 21km M40-49 uhrazeno
5.9.2023Valenta Miroslav Libáň 21km M40-49 uhrazeno
5.6.2023Valenta Jakub HecTeam 21km M30-39 uhrazeno
20.7.2023Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS D08-09 nezaplaceno
28.8.2023Valouch Tobiáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 nezaplaceno
11.9.2023Váňa Luděk italskámise 21km M30-39 uhrazeno
11.9.2023Vancl František KIDS CH08-09 uhrazeno
11.9.2023Vaněk Stanislav 21km M40-49 uhrazeno
30.7.2023Vaníček Karel 6km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Vaňková Iveta 21km Z40-49 uhrazeno
11.9.2023Vařečka Lukáš 21km M40-49 uhrazeno
11.9.2023Vařečková Anna Vařečky KIDS D06-07 uhrazeno
11.9.2023Vařečková Eliška Vařečky KIDS D06-07 uhrazeno
29.8.2023Varga Viktor Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
29.8.2023Varga Matouš Varga Family Gladiator Team KIDS CH00-05 uhrazeno
29.8.2023Varga Miroslav Deaws Jablonec nad Nisou 11km M18-99 uhrazeno
13.9.2023Vašák Martin 21km M18-29 uhrazeno
27.12.2022Vedral David 11km M18-99 uhrazeno
14.9.2023Vejvoda Michal T.J. Sokol Jičín 11km M18-99 uhrazeno
13.3.2023Veselý Jan Žízniví (b)ježci 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2023Veselý Petr AUTOSTYL a.s. 21km M40-49 uhrazeno
31.1.2023Vítková Barbora 6km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Vítků Jaroslav 11km M18-99 uhrazeno
11.9.2023Vítků Barbora KIDS D06-07 uhrazeno
11.9.2023Vítků Jana 11km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Vlček Tomáš Carla.kupkolo.cz 11km M18-99 uhrazeno
28.11.2022Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 nezaplaceno
12.9.2023Vondra Štěpán OCR KIDS Poděbrady KIDS CH08-09 uhrazeno
24.7.2023Vondrášek Igor RUMeři 21km M30-39 uhrazeno
12.9.2023Vondrová Klára OCR KIDS Poděbrady KIDS D10-11 uhrazeno
12.9.2023Vondrová Lenka 6km Z18-99 uhrazeno
20.6.2023Vosátka Pavel GT-Racing 11km M18-99 uhrazeno
19.8.2023Votlučka Tomáš 11km M18-99 uhrazeno
19.6.2023Vrána Petr Drylock Technologies 11km M18-99 uhrazeno
29.11.2022Vrba Martin Běhámespolu.cz 21km M40-49 uhrazeno
17.4.2023Vynikal Lukáš 21km M50-59 uhrazeno
6.9.2023Wnuk Jakub 21km M30-39 uhrazeno
18.7.2023Žáková Tereza 11km Z18-99 uhrazeno
14.9.2023Žalská Barbora ITADECO 11km Z18-99 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Adam 21km M18-29 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Radek Staré hradiště 21km M18-29 uhrazeno
12.9.2023Zavadil Radek 21km M50-59 uhrazeno
22.6.2023Závadská Eva 21km Z40-49 uhrazeno
12.6.2023Zavřelová Michaela 6km Z18-99 uhrazeno
11.9.2023Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM 21km M30-39 nezaplaceno
1.5.2023Žďárská Kristýna Urputné běžkyně 11km Z18-99 uhrazeno
2.8.2023Zeinerová Lucie Hradečtí ORLi 21km Z30-39 uhrazeno
14.8.2023Zelenka Petr Roprachtice 21km M50-59 uhrazeno
28.8.2023Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM 21km M18-29 uhrazeno
10.8.2023Zeman Tomáš 21km M18-29 uhrazeno
27.8.2023Zemanová Jitka 21km Z50-59 uhrazeno
27.8.2023Zemanová Kristýna 11km Z18-99 uhrazeno
7.11.2022Zeminová Jolana KIDS D00-05 uhrazeno
7.11.2022Zeminová Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
6.12.2022Ženíšková Martina 21km Z30-39 uhrazeno
6.12.2022Ženíšková Lenka 21km Z30-39 uhrazeno
31.7.2023Zhříval Jan 21km M18-29 uhrazeno
30.7.2023Zhřívalová Denisa 6km Z18-99 uhrazeno
31.8.2023Ziška Jan 21km M40-49 uhrazeno
8.6.2023Žížalová Eliška 21km Z18-29 uhrazeno
29.5.2023Zmeškalová Markéta 21km Z40-49 uhrazeno
12.9.2023Zuzaňák Vojta 21km M30-39 uhrazeno
12.9.2023Zuzaňáková Jana 21km Z30-39 uhrazeno