Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ FUTURUM - KIDS

Statistika přihlášných

Trať
KIDS IIKIDS II91
KIDS IKIDS I53
FAMFAM17
Kategorie
D12-13Dívky 12 - 13 let 26
D08-09Dívky 8 - 9 let22
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 18
FAMFAMILY17
D10-11Dívky 10 - 11 let 16
D14-15Dívky 14 - 15 let 13
CH08-09Chlapci 8 - 9 let12
D06-07Dívky 6 - 7 let11
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 9
CH14-15Chlapci 14 - 15 let9
CH06-07Chlapci 6 - 7 let8
Celkem přihlášených161

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
18.5.2022Baník Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2022Berglová Nikola KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2022Bittmanová Annemari KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2022Bruthans Jan KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2022Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Čapek Sebastian FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Čápová Magdaléna Hellcats FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Čápová Alžběta Hellcats KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2022Centnerová Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
19.5.2022Černík Matěj Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.6.2022Čeřovská Helena KIDS II D14-15 uhrazeno
7.6.2022Čeřovský Jan KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.5.2022Chlubna Patrik OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.5.2022Chlupáček Patrik KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.5.2022Chlupáčková Anna KIDS II D14-15 uhrazeno
26.5.2022Chylka Jan FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Cichocki František KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.6.2022Cichocki Josefina KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2022Doležalová Lili Helena KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2022Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D12-13 uhrazeno
29.5.2022Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D12-13 uhrazeno
20.5.2022Fleková Veronika KIDS I D08-09 uhrazeno
20.5.2022Fleková Eliška KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2022Geist Patrik KIDS II CH14-15 uhrazeno
6.6.2022Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Gloser Matouš STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Gloserová Antonie STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Grusová Tereza Sokol KIDS II D14-15 uhrazeno
6.6.2022Hamadová Viktorie KIDS II D12-13 uhrazeno
4.6.2022Hamadová Nela KIDS II D14-15 uhrazeno
6.6.2022Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
11.5.2022Hásová Zuzana FAM FAM uhrazeno
8.6.2022Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
8.6.2022Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Hažva Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.6.2022Hažvová Ema Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.6.2022Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 nezaplaceno
30.5.2022Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
19.5.2022Honosková Hana KIDS II D10-11 uhrazeno
19.5.2022Honosková Alena KIDS I D08-09 uhrazeno
18.5.2022Horák Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.6.2022Horák Jáchym KIDS II CH10-11 nezaplaceno
18.5.2022Horák Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2022Hošinský Petr KIDS I CH08-09 uhrazeno
6.6.2022Hošková Viktorie KIDS I D08-09 uhrazeno
5.6.2022Hrdina Pavel Jižní Supi KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.6.2022Hrodková Evelína KIDS I D08-09 uhrazeno
7.6.2022Hruban Jan VOJTĚCH KOLA HOLICE KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.6.2022Hrůza Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2022Hrůzová Gabča KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2022Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D12-13 uhrazeno
30.5.2022Indrová Nikola KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2022Janeček František KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2022Janečková Eliška FAM FAM uhrazeno
4.6.2022Jiroutová Barbora KIDS II D14-15 nezaplaceno
22.5.2022Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2022Jiterská Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
2.6.2022Jusková Adriana KIDS I D08-09 uhrazeno
8.6.2022Jůzová Rozálie KIDS II D14-15 nezaplaceno
8.6.2022Jůzová Viktorie KIDS II D12-13 nezaplaceno
28.5.2022Kácovský David KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.4.2022Kimasa Sean KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.6.2022Kobík Ondřej KIDS I CH06-07 uhrazeno
4.6.2022Kobík Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2022Kocourek Petr KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.6.2022Kocourková Aneta KIDS II D12-13 uhrazeno
18.5.2022Kolářová Gabriela KIDS I D08-09 uhrazeno
16.5.2022Koreňová Zoe gladiatorraceteam KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2022Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Kotlář Jan SK Záměl KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.6.2022Kubeček Viktor FAM FAM uhrazeno
9.6.2022Kubeček Andrej KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Kulihová Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Kulihová Adela KIDS I D08-09 uhrazeno
26.5.2022Kunová Ema Ležák Česká Skalice KIDS II D12-13 uhrazeno
9.5.2022Kutil Lukáš OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.5.2022Kutil Filip OCR Kids Poděbrady KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.6.2022Kutílková Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
9.5.2022Kutilová Tereza OCR Kids Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2022Kvaček Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.6.2022Lánská Klára KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2022Lánská Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
6.6.2022Lašová Anna Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2022Linková Andrea FK Litol KIDS II D10-11 uhrazeno
24.5.2022Maivald Vaclav #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Makarová Ella FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Makarová Hedvika FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Makarová Rosalie KIDS I D08-09 uhrazeno
3.6.2022Martinková Amálie Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
8.6.2022Matoušková Nela KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2022Matras David SKKP Brno KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.6.2022Matrasová Tereza 1Club Brno KIDS I D06-07 uhrazeno
6.6.2022Metelková Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
6.6.2022Metelková Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
31.5.2022Mikešová Klára KIDS II D14-15 uhrazeno
31.5.2022Mikešová Magdaléna KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2022Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2022Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
8.6.2022Nejmanová Magdaléna FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Nezbedová Jana KIDS II D14-15 uhrazeno
6.6.2022Nosiánová Magdaléna Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
9.6.2022Novotná Josefína Shybuj.cz KIDS I D06-07 nezaplaceno
6.6.2022Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
9.6.2022Novotný Mikeš Shybuj.cz KIDS I CH08-09 nezaplaceno
30.5.2022Olišarová Ema KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Ondráčková Kristýna FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Piklová Anežka Sokol Dvůr Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
24.5.2022Piňosová Tereza Házená Sokol Chrudim KIDS II D12-13 uhrazeno
9.6.2022Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2022Pokorná Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
26.5.2022Pokorný Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
6.6.2022Proroková Valerie KIDS I D08-09 uhrazeno
8.6.2022Prouzová Nella KIDS II D12-13 uhrazeno
8.6.2022Ptáček Patrik Batman racing KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Řeháková Natálie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2022Řehořová Julie Sokol Dvůr Králové KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2022Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
7.6.2022Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH14-15 nezaplaceno
7.6.2022Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 nezaplaceno
23.4.2022Řeřábek Matěj KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2022Říha David #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
8.6.2022Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
8.6.2022Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2022Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
31.5.2022Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2022Sasínová Kamila KIDS II D12-13 uhrazeno
9.6.2022Shinova Anna FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Šimonka Karel KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.5.2022Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2022Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 nezaplaceno
7.6.2022Šlambor Adam KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.5.2022Snítilá Anděla OCR ČELÁKOVICE KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2022Šreibr Vojtěch KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Šreibr Jakub Spartan Rychnov nad Kněžnou FAM FAM uhrazeno
7.6.2022Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.6.2022Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
7.6.2022Šulc Jakub KIDS I CH06-07 uhrazeno
7.6.2022Sus Richard KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.6.2022Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D12-13 uhrazeno
25.5.2022Svoboda Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
25.5.2022Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
6.6.2022Švorbová Magdaléna KIDS I D08-09 uhrazeno
6.6.2022Švorbová Melánie Kolín KIDS II D12-13 uhrazeno
9.6.2022Tejkalová Ema KIDS I D06-07 uhrazeno
7.6.2022Telnerová Kristynka SK Záměl KIDS I D06-07 uhrazeno
9.6.2022Trenz Matyas SK Třebechovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.5.2022Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.5.2022Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH06-07 uhrazeno
9.6.2022Vajčner Dominik KIDS I CH08-09 uhrazeno
7.6.2022Vašáková Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
6.6.2022Vážan Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.6.2022Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II CH10-11 nezaplaceno
8.6.2022Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.6.2022Voříšek Kryštof FAM FAM uhrazeno
24.5.2022Vysloužil Vojta FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Welsch Patrik FAM FAM uhrazeno
6.6.2022Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.5.2022Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
28.5.2022Zavališin Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno